Jump to content
Masatenisi.org Forum

Akdeniz Olimpiyatları

Recommended Posts

• 1 month later...

Az önce aşağıdaki yazıyı yazıp yolladım. Eğer eklememi istediğiniz veya galeyana getirmemi istediğiniz başka birimlerde varsa verin onlarında adreslerini onlara da yazayım... :P:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

"Sayın TRT Yetkilisi,

Devlet televizyonumuz olan TRT'nin değişik kanallarında nedendir bilinmez Türkiye'de hiç yapılmayan sporlar yada elimizin parmaklarını geçmeyecek kadar insanın yaptığı sporlar yaptığınız yayınlar aracılığıyla bizlere empoze edilirken Akdeniz Oyunlarında Masa Tenisi branşında uzun yıllar sonra ülkemize Akdeniz Şampiyonluğunu getiren Melek Hu hakkında ne bir maç yayını nede bir görüntü veya röportaj bulamamak beni üzdü.. (böyle bir yayın yapıldıysa ve ben atladıysam özür dilerim..)

Şu anda bu yazımı okuyan sizinde okul yıllarınızda mutlaka bir raket alıp masa başında bu zevkli spora yöneldiğinizi ve halen okullarımızda tüm gençlerinde rahatlıkla bu sporu yaptıklarını hatırlatarak artık devlet televizyonlarımızda bizlerinde en azından kıyısından köşesinden herkesçe bulaşılabilen bu spora biraz daha eğilmelerini istemem sanırım mantıksızlık olmaz.

Birçok kanalınızın değişik branşlardaki spor olaylarına yer verdiği günümüzde en azından takım olarak ve ferdi olarak gitgide yükselmeye başladığımız (Fenerbahçe Masa Tenisi Takımı 2 sene önce Avrupa Kupasında final oynadı ve şimdi de Melek Hu bayanlarda Akdeniz Şampiyonu oldu) bu sporda en azından belirli saatlerde yayın bulabileceğimizi umut etmek sanırım hakkımız ve gerçekleşmeside tek temennimiz...

Her okulda Masa Tenisi Masası olduğuna göre gençlerimizi bu spora özendirmek ve görsel imkanlar sunmak sanırım sizin için hiç zor değil. En azından TRT 3 kanallarında yayınlanan sporları incelerseniz bu sporların ülkemizde ne kadar yapılabilirliliğine bakarak belirli saatlerde Masa Tenisi ile ilgili haberleri ekrana taşımanız gençlerimizin geleceği açısından daha yararlı olacaktır kanaatindeyim.

Umarım bu yönde atacağınız adımlarla bizleri sevindirir ve ülkemizde bu sporu tekrar canlandırmamız için sizlerde önayak olursunuz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Saadettin Salman"

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kibar dille kaleme alınmış güzel yazı da işe yaramazsa diye şu yazıyı hazırladım:

"Trt 3 e abidik gubdik herşeyi koyuyonuz peki neye pinpon maçı koymuyonuz? Pinpon maçı da gösterin

Ongun "

Hani daha basit, anlaşılır, doğrudan, daha bir halkın isteği gibisinden olsun dedim. Belki tutar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin Abi eline sağlık umarım işe yarar. Yine bu çeşit bir yazıyı NTVSPOR' a da göndersek işe yarar mı acaba? Adamlar binicilik , yelkencilik üzerine bile program yapıyor masa tenisi yine yok !!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 120 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..