Jump to content
Masatenisi.org Forum

Taekwando Ya Başlamayı Düşünüyorum

Recommended Posts

Mesele ayaklar demek. Anladım. Rakiy filminde horoz yakalamaya çalışıyorlardı bilmem işine yarar mı. Bende pek işe yaramamıştı. Tırmalanıp, gagalandığımla kalmıştım. Ayaklar çalışmadığı için kaçamıyosun da, gagaladıkça gagalıyor mendebur hayvan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dediğim gibi tae kwan do ya başlamayı düşünüyorum masa tenisi gelişimimi nasıl etkiler yapmalı mıyım yapmamalı mıyım büyüklerime danışayım dedim

umur, seninle maç yapanların allah yardımcısı olsun. başka ne demek lazım bilmiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben zamanında yapmıştım 4 ay kadar zevkli bir spor. Hemde Masatenisi oynuyordum. Beni hiç etkilemedi olumsuz yönde. Bacak esnekliği açısından süper oluyor ayaklarıma raket bağlayıp masatenisi oynayabilirdim :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende bir ara başlamıştım. Masa tenisini etkilmiyor fakat bu senin vücudunun direncine bağlı ! ve de çok terlrtiyor. bir sürü spor branşıyla uğraştığım halde hiç bu kadar terlememiştim :)

Yine de sen bilirsin; tavsiye ederim

NOT: 6-7 yıl taekwondo yapan sonra masa tenisine geçenleride biliyorum. 1. ligte böyle bir oyuncu var !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende bir ara başlamıştım. Masa tenisini etkilmiyor fakat bu senin vücudunun direncine bağlı ! ve de çok terlrtiyor. bir sürü spor branşıyla uğraştığım halde hiç bu kadar terlememiştim :)

Yine de sen bilirsin; tavsiye ederim

NOT: 6-7 yıl taekwondo yapan sonra masa tenisine geçenleride biliyorum. 1. ligte böyle bir oyuncu var !

Ne yap et spor yap mantığı bu gün tekvando yarın masatenisi spor spordur. Önemli olan hangisinden daha çok zevk alacağın..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..