Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım Etmek İsteyen...

Recommended Posts

burada masatenisi oynamaya çalışan bir grup öğrenci var daha ufaklar ana okulundan başlayıp 6. 7. sınıfa kadar ama bazısının ailesinin maddi durumu iyi değil raket alabilecek durumda değil bazısının aileside gerek duymuyor boşuna bir harcama olarak görüyor.5 tl lik hazır raketlerle oynuyorlar ve gelişimleri çok yavaş olacak.onlar için yardım topluyoruz elinizde olan kullanmadığınız artık işe yaramaz olarak gördüğünüz tahta ve lastikleri gönderebilirseniz çok seviniriz en azından mardinde bir grup iyi sporcu çıksın istiyoruz.şimdiden gönderebilene de gönderemeyene de teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Umur

Mardin de masa tenisi sporu için katkılarınıza teşekkürler.Orada minik yıldız ve gençlerin oyunlarına katkım olması adına okul veya klüp ya da öğretmen adreslemesi yaparsan.8 çift lastik ve bir adette Nittaku shake carbon tahta göndereceğim

Emeğinize ve yüreğinize sağlık.Boşverin il temsilcilerini.Onlardan birşey olmaz.

Hoşçakalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umurcum malzemeleri ulaştırabileceğimiz bir adres yazarsan çok memnun oluruz.

Tabii çok açıklayıcı yazmadığın için bazı bilgilere gekersinimimiz olacak...

Birincisi kaç adet masa tenisi öğrenmek isteyen genç arkadaşımızdan bahsediyorsun?

İkincisi kaç kişinin maddi olanağı yok?

Üçüncüsü bu oyuncularla kim ilgileniyor veya kim masa tenisi antrenmanı yaptırıyor?

(Başlarında düzenli eğitim verecek bir öğretmen yok ise yetişmeleri çok zor...)

Daha önceden yardım yaptığımız bir okul vardı mesela. Oradaki öğrencilerin son durumlarınıda merak ettim açıkçası. Onlarla ilgili bir haberde yazılırsa sevinirim. (Yaşlanınca kimlere ne verdim hatırlayamıyorum. :P: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umurcum malzemeleri ulaştırabileceğimiz bir adres yazarsan çok memnun oluruz.

Tabii çok açıklayıcı yazmadığın için bazı bilgilere gekersinimimiz olacak...

Birincisi kaç adet masa tenisi öğrenmek isteyen genç arkadaşımızdan bahsediyorsun?

İkincisi kaç kişinin maddi olanağı yok?

Üçüncüsü bu oyuncularla kim ilgileniyor veya kim masa tenisi antrenmanı yaptırıyor?

(Başlarında düzenli eğitim verecek bir öğretmen yok ise yetişmeleri çok zor...)

Daha önceden yardım yaptığımız bir okul vardı mesela. Oradaki öğrencilerin son durumlarınıda merak ettim açıkçası. Onlarla ilgili bir haberde yazılırsa sevinirim. (Yaşlanınca kimlere ne verdim hatırlayamıyorum. :P: )

saadettin abi sana karşı mahcubum o ayrı konu.

Hocam masatenisi öğrenmek isteyen öğrenci sayısı 30 a yakın(her hafta brkaç fire olabiliyor hastalık vs).

Birkaçının gerçekten maddi olanağı yok ama diğer ailelerde bu spora para vermeyi israf olarak görüyorlar.Bazılarının aileleri geldi konuştu hoca bir raket alın çocuklarınıza ne kadar ki raket dediler 50 tl kadar deyince aileler başladı yok burada da raket var bunlarda raket yok ben zaten çocuğumu alacaktım vs gibi bahaneler geldi anlayacağınız kimse 5 kuruş vermeye niyetli değil.(Sadece iki kişi raket aldı oda eski oyuncu bu işin farkında olduğu için diğeride diş doktoru durumu iyi) Sadece çocukların başında değil bizim başımızda da duran hocamız var eski süper lig oyuncusu ve eski veteranlar geliyor çocukları çalıştırmasınada biz yardım ediyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Umur kardeşim

Yurtiçi Kargo ile 29.07.2009 Tarih AK 694064 No lu kargo teslim fişi ile 8 çift lastik,Nittaku Shake Carbon tahta ve FAST-SPİN 3 adet top kutuda gönderdim.Başarılar diliyorum

Hoşçakal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

....

Emeğinize ve yüreğinize sağlık.Boşverin il temsilcilerini.Onlardan birşey olmaz.

....

Ben dana önceleri bunu sizin gibi açık açık yazmak istemiştim ama yazamamıştım. Çoğu il temsilcisi için kesinlikle öyle. Bazı temsilciler laf olsun diye olmuşlar sanki. Sadece konuşuyorlar. Bunların şikayet edilmesi ve bir kurum tarafından takibe alınması gerekiyor. Yoksa hevesli gençler yeteneklerinin farkına varmadan yaşayacaklar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Umur

Mardin de masa tenisi sporu için katkılarınıza teşekkürler.Orada minik yıldız ve gençlerin oyunlarına katkım olması adına okul veya klüp ya da öğretmen adreslemesi yaparsan.8 çift lastik ve bir adette Nittaku shake carbon tahta göndereceğim

Hoşçakalın

İl temsilcilerine laf atma!!! Bana Soner Polat'ı anlattırma !!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Umut

Soner Polat kimdir ? Ben tanımıyorum..Ancak benim yazdıklarımı temel alıp laf etmişsin..Ne demek istiyorsan açıkça söyle de herkes gibi bende seni ve düşüncelerini öğreneyim.Böyle güzel bir uğraşı ve dayanışmaya da limon sıkmak sana pek yakışmamış

Hoşçakal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

soner polat ile ilgili tek bulabildiğim bu.çok iyi sporcu yetiştiriyormuş walla :kizgin:

http://www.kayserim.net/haberd.asp?id=641

yok yanlış biliyorsak iyi bir il temsilcisiyse iyi sporcu yetişmesi için elinden geleni yapıyorsa her ile soner polatlar lazım ama olmayınca bir taneyi söyleyipte onun namıyla geçinmek olmaz.hatta öyle yapmak yerine liu guoliang var bana onun adını söylettirip teniste çalıştırıcı yok deme

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kayserim.net ile ne alaka :D ?

Umur bahsedilen hocamız eğer ilk 3 grup bırakmasaydı şu anda zonguldak'ın gençler kategorisinde sanırım ilk senesi olacak mehmetleri 3-0 yenen takımımızdı....Çok iyi çocuklar vardı ama yine iyi , burdur'daki kampa 2 oyuncumuz gitti. 1. ligde kızlar var

Ya İl REKLAMI DEĞİL AMAÇ AMA YANİ İYİ SPORCU YETİŞTİRİYORUZ EVET.

Umut'un söylediği alakasız bence de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Sayın Umut Al forum üyeleri olarak şimdi sizin bildiklerinizi anlatmanızı bekliyoruz yada Sayın Aydın Ungan'dan özür dilemenizi. Sizin gibi aynı kulvardan koşan başka bir üyeye yaptığın bu agresif atağınız sanırım pek hoş olmadı, tavrınızı daha anlaşılır ve sakin bir dillede yapabilirdiniz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sevgili masatenisçi arkadaşlarım

Bunlar kısır döngü tartışmaları.Bizden yardım bekleyen sorunlarını bu formda paylaşan seslere kulak vermek için harcayalım zamanımızı.

Kendinizi iyi bakınız

Hoşçakalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Sayın Aydın Ungan'dan çok özür dilerim. Böyle gereksiz bir çıkış yaparak yanlış yaptım. Sanırım cümleyi yanlış yorumladığımdan kaynaklandı. Sayın Aydın Ungan'dan ve forum tüm arkadaşlardan tekrar çok özür diliyorum. Bir masa tenisçisi olarak böyle bir saygısılık yaptığım için pişmanım; herkesden özür dilerim. Hatamın farkındayım ! :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sevgili Umut

Bir sporcu da bulunması gereken alçakgönüllü olma,özeleştiri yapabilme ve duyarlılık gibi özelliklerin seni daima başarıya ulaştıracağını sakın unutma.Gerçekten de bu vasıflara sahipsin.Kendine iyi bak.Başarılarının devamını diliyorum

Hoşçakal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Arkadaşlar ben yozgatta bozok üniversitesinde okuyorum okudugum ilde degil kombine raket hobi raketi bulması bile zor burda liseye giden ve buspora gönülvermis genc arkadaşlarla tanıstım herbiri cok hevesliler ama ekonomik imkansızlıklar nedeni ile kendilerini gelistiremiyorlar bu cocuklar yozgat genelinde dereceye girebiliyorlar ama il dısında hic şansları olmuyor.

Sizlerden ricam elinizde bulunan kullanmadıgınız eski lastik ve tahta hatta hobi raketi bile olabilir göndermenizi rica ediyorum cok teşekkür ederim

ayrıca UMUR abiye ve ona yardım edenlerede teşekkür ederim onun yazısı ve o yazıya verilen cevaplar beni cesaretlendirdi herkese hayırlı ramazanlar dilerim :gulumse:

not: şu anda istanbuldayım 2 hafta daha istanbulda kalıcam sora yozgata gecicem yüz yüze görüşmek isteyen olursa

0543 415 38 81 numaralı telefondan benimle irtibata gecebilir adım hüseyin güvenci

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 170 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..