Jump to content
Masatenisi.org Forum

44. U. P. S. Masa Tenisi Turnuvası 15 Ağustos'ta Yapılacak

Recommended Posts

Arkadaşlar bana gelen mesajı ekledim. Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. Mümkün olursa bende uğramaya, sohbet etmeye ve katılmaya çalışacağım.

-------------------------

44. UPS SPOR MASA TENİSİ TURNUVASI

Sporcu arkadaşlarımızın istekleri doğrultusunda turnuvamız 15 Ağustos 2009 Cumartesi günü yapılacaktır.

Not :

* ) Turnuva başlama saati : 14.00

* ) Turnuva katılım bedeli : 10.- TL.

Önemli :

* ) UPS Spor Kompleksine Tramvay ile gelecek olan sporcuların Seyit Nizam Tramvay Durağı'ndan bir durak önce inmeleri gerekiyor. Seyit Nizam Durağı işletme tarafından iptal edilmiştir. Bilgilerinize.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ups nin yolunu unutmuştuk zaten üstelik birde durağı kaldırmışlar. Benzin aldı başını gitti arabayla gitmek hayal artık (laf altarafı 5 km yol ne benzini), ben en iyisi bisikletimi kullanayım diyeceğim ama onunda vitesleri ayarsız oda olmadı. Bulabula tranvay idaresi Seyitnizam durağınımı buldu kaldıracak, kaldıracaksanız niye koydunuz.. Havalar ısındıkça bizlerde ısınıyoruz demekki baksanıza bir sürü anlamsız yazı sonuç yok.Benden artık seyirci bile olmaz ben forumdaki yazıları okumaya devam edeyim o zaman.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

44. UPS SPOR MASA TENİSİ TURNUVASI

Esas konuyu atladım asıl..

44 he...Anlaşıldı Saadettin bir Malatyalı olarak Malatya'ya gitmen seni bayağı etkilemiş 44 den başka rakkam telafuz etmiyorsun bu sıralar. Yakında Ups yide Malatyaya taşırsın bu gidişle, bizde hiç gidemeyiz artık..

Solaganımızda belli '' Herkes Bir Gün Malatyalı Olacak '' pardon Malatya'ya gidecek..

Hadi hayırlısı diyelim artık..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Esas konuyu atladım asıl..

44 he...Anlaşıldı Saadettin bir Malatyalı olarak Malatya'ya gitmen seni bayağı etkilemiş 44 den başka rakkam telafuz etmiyorsun bu sıralar. Yakında Ups yide Malatyaya taşırsın bu gidişle, bizde hiç gidemeyiz artık..

Solaganımızda belli '' Herkes Bir Gün Malatyalı Olacak '' pardon Malatya'ya gidecek..

Hadi hayırlısı diyelim artık..

Herhalde yani.. Eğer 44. turnuva olmasaydı o zaman siteye bu yazıyı eklemezdim. :lol:

Türkiyedeki bu yol, su, elektik gibi yeni yapılan işleri görünce "Herkes birgün Malatyalı olacak" yerine, "Herkes birgün anlayışlı, hoşgörülü, çağdaş.. kısacası İNSAN olacak" demeyi yeğliyorum. Ah bir olabilsek...

Bak güzelim durağıda kaldırmışlar. Hangi akla hizmet ise... Ama yine de sen gelmek için bulursun bir yol. Yeter ki iste..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herhangi bir aksilik olmazsa ilk defa bende bu özel turnuvaya katılacağım. Sİzler gibi kaliteli oyuncularla oynamak büyük bir zevk olacak. Merak ettiğim derece yapanlara ödül olarak neler veriliyor?

Bu turnuva derneğin her ay düzenlediği olağan turnuva olduğu için pek ahım şahım ödülleri yok..İlk 3 e giren sporculara madalya ve ufak hediyeler veriliyor..(3 lü maç topu, top rulosu,raket kılıfı gibi)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu turnuva derneğin her ay düzenlediği olağan turnuva olduğu için pek ahım şahım ödülleri yok..İlk 3 e giren sporculara madalya ve ufak hediyeler veriliyor..(3 lü maç topu, top rulosu,raket kılıfı gibi)

Çağancım çoğu turnuvada o ödüllerde yok. Buna da şükür...

Gönlüp hep birinciye sıfır km bir Ferrari verilmesinden yana ama oyuncağını bile alamıyorlar baksana. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

44üncü UPS Turnuvası'na katılmaya niyetlenenler ve niyeti olmayanlardan alıntılar :

Saadettin : ........"Mümkün olursa..."

ktm : ................"Benden artık seyirci bile olmaz..."

Bora : ..............."bir aksilik olmazsa..."

erenarik : .........."buyuk ihtimal..."

Umut AL : ........."Herhangi bir aksilik olmazsa..."

Hakan KIRIK : ..."Bir aksilik çıkmaz ise..."

Yaz sıcakları mı bu hale getirdi yoksa fazla mı tedbirliyiz??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

44üncü UPS Turnuvası'na katılmaya niyetlenenler ve niyeti olmayanlardan alıntılar :

ikisi birden bence :D: ...hadi hayırlısı... ajandama bi bakmam lazım ama ongun abi :P: ... aaa boş gözüküyor... tamam turnuvada oradayım inşallah ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dünya hali Onguncum... Biliyorsun fırsat bulursam mutlaka geliyorum ama yazdığım sırada daha 10 günden fazla süre olduğu için net birşey diyemedim. Malumun benim program genelde son 1-2 gün kala netleşmeye başlıyor. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazın birçok başka alternatif olduğu için turnuvalara katılamıyorum.

Haftasonları biz sabahları saat 10:00 da buluşup rating maçlarımızı yapıyoruz.

Saat 1 veya 2 civarı da dağılıp o günü değerlendirmeye devam ediyoruz.

Saat 2 de başlayınca tüm gün ölüyor maalesef, bu yüzden ben şahsen hiçbir turnuvaya gidemedim bu yaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok yok havaların sıcaklığıyla alakalı değil, olmayan sekreterime sordum, böyle havalarda spormu yapılır denize git dedi. Bende olmıyan sekreterimin sözünü dinledim, iyi yapmışmıyım..?

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dünya hali Onguncum... Biliyorsun fırsat bulursam mutlaka geliyorum ama yazdığım sırada daha 10 günden fazla süre olduğu için net birşey diyemedim. Malumun benim program genelde son 1-2 gün kala netleşmeye başlıyor. ;):

Biliyorum Saadettin abi; iş, güç, koşturmaca... Vaktin kısıtlı, biliyorum. Ben, yorumlarda kullanılan ifadeler hoşuma gidince ve Umut haricinde listedeki herkesi de şahsen tanıdığım için, takılma hakkımı kullandım sadece. Gelebilirsen ben çok sevinirim, gelemezsen canın sağolsun abicim. Bir aksilik olur da 44. turnuvada görüşemezsek 144. de görüşürüz. 144. de olmadı 244. de buluşuruz. Ya da ver elini Malatya!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ikisi birden bence :D: ...hadi hayırlısı... ajandama bi bakmam lazım ama ongun abi :P: ... aaa boş gözüküyor... tamam turnuvada oradayım inşallah ;):

Beklerim Emre. Gruplardan çıkamazsak sorun değil, kaldığımız yerden antrenmana devam. Zaten kahrolsun kardeşi kardeşe kırdıran, seti, sayıyı, puanı yücelten elemeci turnuva düzeni! Yaşasın ilerici, gelişimci, aydınlık, demokratik, laik, çağdaş antrenman!

:lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazın birçok başka alternatif olduğu için turnuvalara katılamıyorum.

Haftasonları biz sabahları saat 10:00 da buluşup rating maçlarımızı yapıyoruz.

Saat 1 veya 2 civarı da dağılıp o günü değerlendirmeye devam ediyoruz.

Saat 2 de başlayınca tüm gün ölüyor maalesef, bu yüzden ben şahsen hiçbir turnuvaya gidemedim bu yaz.

Umarım bu turnuvaya katılabilirsiniz Hakan bey. Gelin de rating damarımıza basın azıcık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spor delisi birisiyim hergün 1o km koşarım; 50 km pedal basarım...O kadar çok yemek yerim ki kilo almam(nedeni bende bilmiom:)] ; Aksilikler bundan ibaret... Ki bunları bırakırsam gelirim. Ya da bir delilik yapıp Babaeski'den o turnuvaya bisikletle gelir; maçımı yapar, tekrar geri dönerim...

[[[NEden bunları yazdım anlamadım doğrusu :)))))))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok yok havaların sıcaklığıyla alakalı değil, olmayan sekreterime sordum, böyle havalarda spormu yapılır denize git dedi. Bende olmıyan sekreterimin sözünü dinledim, iyi yapmışmıyım..?

ktm

Hadiyin ordanınız! Sen denize de gitmezsin Selim abey. Gelgiti beklersin ki deniz sana gelsin.

Veriym mi UPS nin numarasını? Hatalıysam ararsın.

Sağlık, huzur, mutluluk ve 30 faktör güneş kremi dilerim Selim abicim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spor delisi birisiyim hergün 1o km koşarım; 50 km pedal basarım...O kadar çok yemek yerim ki kilo almam(nedeni bende bilmiom:)] ; Aksilikler bundan ibaret... Ki bunları bırakırsam gelirim. Ya da bir delilik yapıp Babaeski'den o turnuvaya bisikletle gelir; maçımı yapar, tekrar geri dönerim...

[[[NEden bunları yazdım anlamadım doğrusu :)))))))))

Maşallah. Anladığım kadarıyla bisikleti eve 10 km uzakta bırakıyorsunuz. Madem kilo alamıyorsunuz spor yapmamanız şart bence. Hareket etmemeniz lazım ki gelsin kilolar. Kırklareli'nden bisikletle gelirseniz maç yapmanıza gerek yok madalyanız hazır. Masalardan birini de sizin için hazırlarız. Temiz yastık, çarşaf, nevresim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle bir cevap beklemiyordum abi... Çok güldüm ya... ;) Program müsait olursa öyle bir gezi olur. Düşünsene 200 km pedal bas sonra maç yap....

Bu arada Masa Stag olursa daha ii olur.. Birde şimdi ortopedik olanları var. İmkan olursa onlardan alın.. Yoksa rahat uyuyamam. NEvresim de butterfly olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 153 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..