Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa Turnuvası

Recommended Posts

• İleti 104
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 gün önce halı saha maçta ayağımı sakatlamama rağmen masa tenisi aşkım uğruna Haydarpaşa'ya gittim..Seke seke oynamama rağmen elimden geleni yaptım,güzel maçlar çıkardım..Sonuç ne olursa olsun bu tarz ortamlarda bulunmak bile büyük keyif benim için..Bu güzel ortamı oluşturan herkese çok teşekkür ediyorum :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Haftalardır takılarak çalışan masa üstünün (pc) hard diski dün itibarı tamamen göçtü.Koyacağım bazı videolar da aynı hard diskte idi.Hard diski harici kutuyla laptop da da denememe rağmen açamadım.İki sene içinde göçen ikinci hard disk (seagate) oldu bu..İçindeki dosyalar silinmeden yaptırabileceğim yerler var mı bakacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepsi olmasa da özellikle yarı final ve final maçları bende var (UPS). Bu arada İlhan bey bana "ben kayıt ediyorum kamera ile, istersen sen uğraşma, benden alırsınız" demişti. İyiki Bora'nın son 2 maçı özellikle çekmişim. Furkan ile yaptığı maç çok iyiydi.

Bayramdan sonra Haldun Alagaş'a gelerek DVD'leri alabilirler ilgili kişiler (ücretsiz, yeterki gelin de oynayalım...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepsi olmasa da özellikle yarı final ve final maçları bende var (UPS). Bu arada İlhan bey bana "ben kayıt ediyorum kamera ile, istersen sen uğraşma, benden alırsınız" demişti. İyiki Bora'nın son 2 maçı özellikle çekmişim. Furkan ile yaptığı maç çok iyiydi.

Bayramdan sonra Haldun Alagaş'a gelerek DVD'leri alabilirler ilgili kişiler (ücretsiz, yeterki gelin de oynayalım...)

...Siz çekmemiş olsaydınız takip eden bir kaç gün içinde atmış olurdum emin olun..

Ertesi günün sabahında o maçları attığınızdan (tt-rating e) ben o aralar dokunmadım..

Ama iyi ki çekmişsiniz; elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 Eylül 2009 Haydarpaşa turnuvası sonuçları:

1-Fulya DİKER

2-Mehmet YILIK

3-Simay KULAKÇEKEN

4-Ferit ATABEY

Teselli:Çağan DAĞISTAN

Fulya Hanım'a ve Mehmet Bey'e seyir zevki yüksek bir final maçı izlettirdikleri için teşekkür ederiz, Fulya Hanımı ayrıca tebrik ederim güzel bir oyunla Mehmet Yılık imparatorluğuna son verdi. :gulumse:

Çağan seni de tebrik ederim artık kendini teselli etme konusunda uzman oldun ve tişörtü kaptın, keşke sana yenilseydim de ben de teselli gurubuna kalsaydım :D: bundan sonra final gurubu out :down: teselli gurubu in :thup:

Tabi genç yetenek Simay'ı da unutmamak lazım tabi terbiklerimiz onunla, her geçen gün kendini geliştiriyor yakında final maçlarında izleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fulya bu sefer seni kutlarım.Sanırım rövanşı Mehmet üstattan almışsın ama Mehmet üstadım centilmen bir sporcu alarak zaten bayanlardan maç almazzz :lol:

Fulya gerçekten müthiş iyi oynadı. Ne de olsa Bodrum turnuvası için bayağı forma girmiş. Böyle bir durum olabileceğini maçın ilk setinde hissettim. Hemen hemen hatasız oynadı. Fulya'ya karşı 50 maç sonra ilk mağlubiyetimi aldım. :fildir: Kendisini tebrik ediyorum. :alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fulya bu sefer seni kutlarım.Sanırım rövanşı Mehmet üstattan almışsın ama Mehmet üstadım centilmen bir sporcu alarak zaten bayanlardan maç almazzz :lol:

çok teşekkür ederim tufan'cığım. gerçekten iyi oynadım .bazen maç veriyorum mehmet' e ama malum müşteri memnuniyeti:)))))))))))

mehmet çok çaba harcadı ama olmadı. ( bu arada centilmenlik falan da yok yani, elinden gelse kendi deyimiyle 51. ;): maçını da alacaktı).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkür ederim tufan'cığım. gerçekten iyi oynadım .bazen maç veriyorum mehmet' e ama malum müşteri memnuniyeti:)))))))))))

mehmet çok çaba harcadı ama olmadı. ( bu arada centilmenlik falan da yok yani, elinden gelse kendi deyimiyle 51. ;): maçını da alacaktı).

:lol::lol::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarınki turnuvaya ben de katılacağım. (Hayır. Maze şampiyon oldu diye aşka gelmiş değilim.)

Bakalım kaç sayı toplayabileceğim. Olur da birinden bir set alırsam, "Aferin oğlum" deyip kendimi şekerle ödüllendireceğim. Eğer kazara maç alırsam bilemiyorum, arka ayaklarım üzerinde kuyruk sallayıp havlarım herhalde. Yine turnuvayı nagalip bitirirsem sorun değil. Kuyruğumu kovalamaya devam. Umarım bir Mehmet Bey-Fulya Hanım finali daha yaşanır da bu sefer izleme şansı bulurum. Turnuvaya katılacak forumdan arkadaşlarla görüşmek, pardon, kapışmak üzere. :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 161 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..