Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım: Elim Çok Terliyor !

Guest Umut AL

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Antrenmanda ve Maçlarda elim çok terliyor. Ve bu ter lastiğe kadar ulaşıyor. Ve zamanla lastiğin yıpranmasından korkuyorum. Acaba elimin fazla terlememesi için ne yapmalıyım? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok çalışıp, Merhum Andrzej Grubba gibi masa tenisini her iki elinle de çok iyi oynayabilir duruma gelmen gerek. Böylece hem elin terlediğinde ara vermeden diğer elinle oynamaya devam edersin hem de videolarını çekip youtube'a koyarlar, milyonlarca hayranın olur, butterfly sponsorun olmak için kapında yatıp kalkar. Overgrip'i herkes alıp sarabilir. Mesele farklı olabilmek. ;):;):;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) güzel bir bakış açısı da

andrzej Grubba rahmetli oldu mu yaw ?

bi de diğer el yerine penholder da değiştirebilirsin umut benden söylemesi tutuş değiştir :D

Andrzej Grubba, 21 temmuz 2005'de kanser hastalığı sebebiyle vefat etmiştir. Merhuma Allah'dan rahmet; eşi, iki çocuğu ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Cenazesi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merak etmeyin iki elimle oynayabliyorum.Bunu Edirne Kırkpınar Masa Tenisi Turnvuvası'da yaptım.Salondakiler hayran oldu. Bir çok insan sordu, nasıl yapabiliyorsun; ayrıca daha 5 aylık oyuncuyum ! Bunu 2010 Türkiye Kupası'nda yapacağım. Şimdiden herkese söylemesi. Türkiye kupasına beklerim. :)

samet bu arada backhandlerin harika abi, iyi spin yapabiliyorsun... :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

El terlemesi için butterflyın felan Bandı olması lazım dıye bılyıorum . Fast-Spin.com da bu banddan var . açıklamasında rakete sarıyorsun raket elıne tam oturuyor ve elınız terledıgı zaman rakete bulasmıyor felan gıbı yorumlar vardı . bılmıyorum ne kadar faydası olur kullanmadım hıc ama yinede paylasmak ıstedım bı goz at ıstersen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

El terlemesi için butterflyın felan Bandı olması lazım dıye bılyıorum . Fast-Spin.com da bu banddan var . açıklamasında rakete sarıyorsun raket elıne tam oturuyor ve elınız terledıgı zaman rakete bulasmıyor felan gıbı yorumlar vardı . bılmıyorum ne kadar faydası olur kullanmadım hıc ama yinede paylasmak ıstedım bı goz at ıstersen

Carrefour da çok uygun fiyata (3-5 TL idi ) var.

Ben kullanıyorum , oldukça işe yarıyor. 3 kullanımlık gibi... 1 kere kullandım ben (2 aydır kullanıyorum aynı sargıyı).

Fotoğrafı: http://www.tt-rating.com/ttrating/images/bant.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 103 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..