Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Komboya Yorum Lütfen

Guest Burç

Recommended Posts

Selamlar,

Uzun bir süre butterfly hazır raket kullandıktan sonra, artık ilk kombinasyonumu almaya karar verdim. Forumdaki yazıları okuyarak şöyle bir kombinasyon sipariş verdim:

Butterfly - Timo Boll (All+) Tahta

Tibhar Rapid Soft 2.0 mm (Off-) Lastikler

Esasında daha ince bir sünger almayı düşünüyordum (1.8 mm gibi) ama malesef bulamadım.

Ne dersiniz, ilk kombinasyon raket için uygun mudur?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence çok güzel bi seçim bende timo boll all+ tahtayı kullandım çok kontrollü güzel seçim

Lastikler zaten kontrollü gelişmek için ideal bende backhand rapid soft kullaniyorum.

Sünger kalınlığı 2.0 ideal 1.8 yavaş kalabilrdi diye düşünüyorum. Güzel bi kombo olmuş. Güle güle kullanın:)

(Bu arada eğer daha hızlı bir ekipmana geçmek isterseniz daha sonra tahtaya talibim!!:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumlarınız için çok teşekkürler. Mesajlarınızdan anladığım kadarıyla ilk kombinasyon için uygun sayılabilecek bir seçim yapmışım.

Komboyu kullandıktan sonra yorum yazmaktan zevk duyarım (ilk kombinasyonunu kullanan birisinin yazacağı yorum ne kadar sağlıklı olursa...).

EKLEME:

Raket elime geçti ve deneme fırsatım oldu.

İlk kombinasyonum dedim aslında ama bu "kullanabildiğim" ilk kombinasyonum oldu. Çünkü geçenlerde bir süre için Joola carbon off+ tahta ve teacher lastikler olan bir kombinasyon kullanmıştım. Joola combo benim için çok hızlıydı ve forehand'lerin ciddi bir kısmı ya dışarıya ya da fileye gitti. Zaten bu deneyimden sonra foruma göz atmam gerektiğini anladım.

Yeni raketimin hızı, Joola combo ile kıyaslayınca tabiki yavaş geldi. Önceki hazır raketime göre ise daha hızlı. Spini de hazır rakete göre daha yüksek. Kontrollü bir seçim oldu benim için.

İşin ilginci Joola comboyu alınca daha atak oynayacağımı düşünmüştüm ama hep dışarı yollayınca şutları defans oynamaya başladım. Teacher'ların spini de fena olmadığı için backspinli savunmam biraz iyileşti. Şimdiki lastikler o kadar spin üretmediği için kesik vuruşlar yapmakta zorlandım ama bu zamanla düzelecektir diye düşünüyorum. Tabi bir de Joola combo topu daha çok attığı için yavaş toplara da kesik vurmak kolaydı. Yeni raket ile yavaş toplara kesik vurmaya çalışınca hemen hepsi filede kaldı :)

Genel olarak ilk kombosunu alacak olanlara tavsiye edebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese selamlar bn bu sitenin yeni uyesiyim yeni bir kombine yaptim balsax5 ustune cift taraf mambo c joola top spine ve serviste pine onem veriyorum szce lastikler ve tahta bu kriterlere uygun mudur yardimci olursaniz sevinirim tecrubelerinize ihtiyacim var sevgiler .. ayrica bu lastileri yurtdisindan bir antrenorden aldm ck ii br lastk her kategoride genc sporcularn tercihidr dedi yorumlarinizi bekliyorm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese selamlar bn bu sitenin yeni uyesiyim yeni bir kombine yaptim balsax5 ustune cift taraf mambo c joola top spine ve serviste pine onem veriyorum szce lastikler ve tahta bu kriterlere uygun mudur yardimci olursaniz sevinirim tecrubelerinize ihtiyacim var sevgiler .. ayrica bu lastileri yurtdisindan bir antrenorden aldm ck ii br lastk her kategoride genc sporcularn tercihidr dedi yorumlarinizi bekliyorm

birsey daha eklemek istiyorm joola topspin lastiginin spinine gore (100) joola mambo c nin spin (97) ck mudusuktur mambo c top spin icn etkili bir lastik midir lutfen yorum yapin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..