Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzlenimlerim Ve Raket Tavsiyesi

Guest volkan84

Recommended Posts

Merhabalar,

Uzun aralıklarla arada sırada arkadaşlarımla masa tenisi oynamaktayım bazen 1 yıl ara verdiğimde oluyor. Fakat düzenli olarak masa tenisi oynamak istediğimden araştırdım ve bu siteyi buldum. Ardından hazır rakettense tahta+ lastik gibi seçenekler olduğunu gördüm. Yeni başlamış birisi olarak sayarsanız biraz sitlimden bahsetmek isterim ardından ise tahta ve lastik seçimi için yardımınızı rica edeceğim. Çok yüksek fiyatlı bir tahta+ lastik olması işime gelmez. Çok fazla backhand kullanmaktayım zamanında dunlop bir raket almıştım fakat bu bana ağır gelmişti sıradan hafif raketlerle sanki biraz daha iyi oynamaktayım. Raketlerin ağırlıklarınında farketmesi benim için önemli sanırım dediğim gibi dunlop raket hantal gelirken sıradan raketler daha kullanışlı gibime geldi. Yardımcı olursanız sevinirim kadıköy civarındayım ucuz fakat işimi görecekse hazır bir raketde olaiblir. Üniversite öğrencisi olduğum için okul da arkadaşlarla kendimi geliştirmeyi düşünmekteyim.

Şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Uzun aralıklarla arada sırada arkadaşlarımla masa tenisi oynamaktayım bazen 1 yıl ara verdiğimde oluyor. Fakat düzenli olarak masa tenisi oynamak istediğimden araştırdım ve bu siteyi buldum. Ardından hazır rakettense tahta+ lastik gibi seçenekler olduğunu gördüm. Yeni başlamış birisi olarak sayarsanız biraz sitlimden bahsetmek isterim ardından ise tahta ve lastik seçimi için yardımınızı rica edeceğim. Çok yüksek fiyatlı bir tahta+ lastik olması işime gelmez. Çok fazla backhand kullanmaktayım zamanında dunlop bir raket almıştım fakat bu bana ağır gelmişti sıradan hafif raketlerle sanki biraz daha iyi oynamaktayım. Raketlerin ağırlıklarınında farketmesi benim için önemli sanırım dediğim gibi dunlop raket hantal gelirken sıradan raketler daha kullanışlı gibime geldi. Yardımcı olursanız sevinirim kadıköy civarındayım ucuz fakat işimi görecekse hazır bir raketde olaiblir. Üniversite öğrencisi olduğum için okul da arkadaşlarla kendimi geliştirmeyi düşünmekteyim.

Şimdiden teşekkür ederim

nasıl bir fiyat aralıgı düşünüyorsunuz ? ona göre size bir öneri yapalım... ayrıca forumdaki ikinci el ucuz kombolara da bi bakın derim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nasıl bir fiyat aralıgı düşünüyorsunuz ? ona göre size bir öneri yapalım... ayrıca forumdaki ikinci el ucuz kombolara da bi bakın derim...

Bu iş için ne kadar para gerekebilir bilmiyorum ama hasarsız kırıksız çatlaksız olmasını istiyorum. Tabiki minimum fiyata uzun yıllar işimi görecek birşey aramaktayım. Ortalama 50ytl birşeyler olsa bütçemede uygun olabilir diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu iş için ne kadar para gerekebilir bilmiyorum ama hasarsız kırıksız çatlaksız olmasını istiyorum. Tabiki minimum fiyata uzun yıllar işimi görecek birşey aramaktayım. Ortalama 50ytl birşeyler olsa bütçemede uygun olabilir diye düşünüyorum

joola tahta 29 ytl diyor buna hangi lastikleri allmam gerekiyor bir pakette iki lastik birden çıkıyormu yoksa 2 lastik oaketimimi almam lazım birde süngeri ayrımı alacağız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

joola tahta 29 ytl diyor buna hangi lastikleri allmam gerekiyor bir pakette iki lastik birden çıkıyormu yoksa 2 lastik oaketimimi almam lazım birde süngeri ayrımı alacağız

Bir pakette bir lastik var. Bu lastik, hem süngeri hemde yüzey lastiğini (kırmızı yada siyah renkli) içerir.

50 - 60 L. ya sıfır bir kombi raket alınabilir. Ucuz bir tahta üzerine çift taraf mercury 1.9 lastiklerden oluşan bir raket örneğin.

Yada ekipman satanlar kısmını takip edip o fiyata temiz bir ikinci el raket bulabilirsen daha iyi olabilir. (İlk kombin olduğuna göre sünger kalınlıklarına dikkat etmeni tavsiye ederim. 1.7-1.9 mm aralığı iyidir, lastik yavaşsa 2 mm de olabilir).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kat...&UrunID=410

ekonomik bir kombo size uyar sanırım ;):

İkinci el olarak

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=7958

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=8006

bu raketler bana uyarmı hangisini tavsiye edersiniz?

Yani bu 3 raketten hangisini seçmem daha uygun olur ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İkinci el olarak

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=7958

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=8006

bu raketler bana uyarmı hangisini tavsiye edersiniz?

Yani bu 3 raketten hangisini seçmem daha uygun olur ?

Hiç kafana takma hepsi uyar.Birini al ve oynamaya başla.Bu 3 kombodan hangisini alırsan al onu çok seveceksin :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..