Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tavsiyeleriniz Bekliyorum

Guest Simco

Recommended Posts

arkadaşlar bi konuda tavsiyeleriniz rica ediyorum zahmet edip bişeyler yazarsanız sevinirim..

masa tenisini iyi seviyede biliyorum normalin üzeri en azından..hücüm oyuncusuyum şuanki lastiklerim sriver fx max 2.0 değiştirmek istiyorum hücüm oyuncusu için en ideal lastikler hangileri benim seviyem için bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada tahtam timobol fl + gerçi seviyem hakkında pek bilgi veremiyorum ama sriver fx ile iyi işler yapıyorum..şimdiden cvplarınız için tşkler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

trabzonda yaşıyorsan orada bir çok oyuncu arkadaşımız var, ben de zaman zaman trabzona geçiyorum, buluşmalara gelirsen oyun seviyene göre önerilerde bulunabiliriz, oyun tarzını ve seviyeni görmeden tavsiyede bulunmak çok zor, yine de sana önerim srive fx ile iyi şeyler yaptığını belirtmişsin, tahtanı değiştirmeden lastiklerini yenileyerek kullanabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bi konuda tavsiyeleriniz rica ediyorum zahmet edip bişeyler yazarsanız sevinirim..

masa tenisini iyi seviyede biliyorum normalin üzeri en azından..hücüm oyuncusuyum şuanki lastiklerim sriver fx max 2.0 değiştirmek istiyorum hücüm oyuncusu için en ideal lastikler hangileri benim seviyem için bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada tahtam timobol fl + gerçi seviyem hakkında pek bilgi veremiyorum ama sriver fx ile iyi işler yapıyorum..şimdiden cvplarınız için tşkler..

sriverfx yavaş geliyorsa subazlı g3fx max'ı dene, bende normal yapıştırıcı ile sriverfx kullanıyordum, subazlı olunca sriverg3fx'e geçtim, tavsiye ederim, ama daha fazla hız istiyorsan, boostc tx tp vs veya Tenergy de deneyebilirsin :) bence G3FX ...;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 95 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..