Jump to content
Masatenisi.org Forum

45. U. P. S. Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Sağolun öğretmenim.

Yarın ilk iş kaya tuzu alacağım. Sonra da madalyamı tuzla beraber kavanoza koyup salamurasını yapacağım.

46. turnuvada da 3. olabilirsem, o madalyayı da kovanoza atıp, üzerine sirke katıp turşusunu kuracağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madalya alan Ongun Abimizin raketine dikkat çekerim

Valla Alper'cim, sen istediğin kadar dikkat çek, istersen turuncuya boya, üstüne reflektör bağla, önünde düdük çal ya da al eline davul zurnayla mahalle mahalle gez dolaş...nafile. Faydasız. Akıntıya kürek. Ümitsiz vaka. Boşa çaba. Abesle iştigal...

Ben bu forumda birçok kere dilimin döndüğünce durumu izah etmeye çalıştım. Makale biçiminde olsun, tavsiye formunda olsun, uyarı tarzında olsun, zaman zaman imzama eklediğim şakayla karışık ibareler şeklinde olsun... aman acemi arkadaşlar bir hataya düşmesinler diye bıkmadan usanmadan, yok tahtanız böyle olmalıdır, yok lastiğiniz şöyle olmalıdır, yok öyle olmamalıdır, böyle olmalıdır... yazdım durdum. Ama bakıyorum etrafımda hala tenergylerin, hurricanelerin, şeytani hızda janjanlı OFF tahtaların, zartların zurtların peşinde koşuyor insanlar. Artık iyice anladım ki insanoğlunu yapacağı bir hatadan döndürmek neredeyse imkansız. Öyle tavsiyeyle, nasihatle filan olacak iş değil. İnsan hata yaparak öğreniyor ne yazık ki. Annelerimiz bize terli terli cereyanda durma der, taşa oturma der, televizyona yakından bakma der... Bunları bıkmadan, usanmadan, her seferinde söyler söyler dururlar. Dinler miyiz? Dinlemeyiz. Bir kulağımızdan girer öbüründen çıkar. Peki sonunda ne olur? 50 yaşında romatizma hastası, böbrek ağrıları çeken, yarı kör insanlar aynı şeyleri kendi çocuklarına tembihlemeye başlarlar. İnsanoğlunun tabiatında olan birşeyle başedemezsiniz.

Öğrenmenin en kesin yolu kafayı duvara vurmaktır frust.gif

O yüzden VURUN arkadaşlar. Ben artık araya yastık koymaya çalışmaktan vazgeçtim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 76 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..