Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Kalınlıgı .

Recommended Posts

arkadaslar merhaba ben kombinasyon raketimi yapıcam . ancak ıstedıgım lastıklerın kalınlıgı 2.2 mm . yanı kalın. fh de atak bh de kontrollu atak oyuncusuyum . kalınlıgın 2.2 mm olmasının bı farkı olurmu ? . avantajmı dezavantajmı detaylı bı bılgı ıstıyorum.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

butterflycı bence aşırıya kaçıp oyle kalın bi lastik alma derim sana... videolarda falan da izlemistim seni az buçuk oynunu gördüm... senin için 1.9 bence uygun olur, ilk komboya geçenler için kimse kalın lastik tavsiye etmez zaten... onur un dediği gibi kontrol azalır... çok oyuncu var ki sonradan kalınlıgı azaltınca bakıyor ki top daha fazla tutuyor masayı sonra yaw ben bugune kadar niye böyle oynamamisim diyorlar... neyse velhasılı kelam önce kontrol lazım kotrol için de çok kalın olmayan laztik lazım ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

All + ekipmandan Off + sina kadar hepsini kendi capinda kullanmis biri olarak soylemek istiyorum..Carbon icerikli off+ tahtalar,max sungerli lastikler hepsi gecici birer heves..Bu isin ortası yok malesef..Hizli ekipman kullansan kontrol ariyorsun,kontrollu ekipman kullansan da yavas bulup daha hizlisini istiyorsun..Kisacasi hicbir türlü ekipmanin seni tatmin etmiyor..Genciz,bu yaslarda kanimiz daha deli akiyor,o yuzden de hizli ekipmanlar bizi hep cezbediyor..Ama isin ozu o kadar acikki..Bu oyunda iceri ne kadar fazla top atarsan kazanma sansin da o denli fazla..Ama bizler sert sutlarla,spinlerle sonuca gitmeye merakli oldugumuz icin hep hizli ekipmanlarda gozumuz..Bazen elimde ne varsa satip savip all bir tahta ustune 2 tane kontrollu spin lastigi yapistirmak geliyor icimden..Yeri gelir top keserim,yeri gelir blok yaparim,yeri gelince de spinimi cekerim,sutumu atarim..Neyse konu disina ciktim biraz ama ne demek istedigim az cok anlasilmisdir herhalde..O yuzden kalin sungerli lastiklerden uzak durmanizda fayda var..Tabi lastik konusunda gosterdiginiz hassasiyeti ekipmanin genelinede yayarsaniz ilerlemeniz cok uzun zaman almaz..Bizler yandik ve yanmaya devam ediyoruz,bari sizler yanmayin.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tavsiyeleriniz icin cok tesekkürler arkadaslar . ancak 2 mm den asagi lastik bulamadim bana uygun olan. yüzde 90 iki lastigimde 2 mm olacak. 2.2 mm Lastikden uzak durmak en mantiklisi. tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 76 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..