Jump to content
Masatenisi.org Forum

Caferağadaki Uluslararası Turnuva

ibrahima

Recommended Posts

Her sene zevkle katıldığım bu turnuvaya rahatsızlığım sebebiyle bu sene iştirak edemedim. Yoksa ortada kupa madalya falan kalmazdı. En azından kazanamasam bile çaktırmadan çantama doldurur yine evimin bir köşesinde yer ettirirdim ama olmadı. :uzgun:

Katılan ve izlemeye giden herkesi tebrik ediyor daha güzel turnuvalar ve başarılar diliyorum.

Ertan Bey'inde Uğur Bey ile birlikte derece yapmasına sevindim. Bu başarı için ayrıca tebrik ederim.

İyi oyuncular ve iyi maçlar olduğu için seneye yapılacak olan turnuva için şimdiden kendimi kampa alıp hastalanmamaya çalışacağım. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

korktuğun başına geldi ha... :(

gereksiz stres yaptım. 4. sete kadar hersey çok iyiydi. islerin kötüye gittiğini goren rumenler her sayı aldıklarında çılgınca bağırmaya başladılar. bu durumdan etkilenmiş olmalıyım ki set bir ara 9-0 a geldi ve 11-3 bitti. son set 5-1 geriden gelip 10-9 one geçtim fakat elimdeki şansı degerlendiredim. sanırım biraz daha tecrübeye ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Bora yazık oldu gerçekten. İyi oyun çıkardın. Son sayılarda heyecan oldu. Özellikle 10-9 öndeyken rakibin attığı (dışardan göründüğü kadarıyla) basit servisi çıkaramaman yazık oldu. Yoksa iş bitmişti.

Ama güzel maç oldu. İzlerken çok keyif aldık. Tebrik ederim.

sonuçlar elimize ulaşır ulaşmaz buradan yayınlarız.

ben de talihsiz bir maç sonrası rumen rakibime 3-2 cüzden yenilip yarıfinale kalamadım. maçı alsaydım 3. olacaktım çünkü yarıfinalde karşılaşmayı umut ettiğim oyuncu şampiyon olmuştu. sağlık olsun diyelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 122 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..