Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Sorum Olacak

Guest Alper

Recommended Posts

selam arkadaşlar ben lisemde okul takımındayım izmir turnuvasına gideceğiz okul olarak fakat bi arkadaşım söylemişti kombinasyon raket yasaktır die acaba yasak mı öyleyse kombine raket yapmayacağım da :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aldığınız ekipman bir masa tenisi markasına ait ise mutlaka onaylıdır. Onaysız masa tenisi ürünlerini voit, selex, avessa, dunlop gibi genel spor malzemeleri üreten firmalarda görebilrisiniz. Sorunuzun cevabına gelince, evet, fast-spin'den aldığınız ürünler ITTF onaylıdır. (Onayı kaldırılmış bazı pütürlü lastikler var, onları zaten belirtmiştir.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla çok teşekkürler bir şey daha soracağım kombinasyonum nasıl bu benim ilk kombinasyonum her türlü eleştiriye açığım oyun stilim backheandle çok sert vuruşlarla zorlar fh alıp topu spini basarım sen ne dersen onu yapacağım :D bu arada kombom

tahta:729 Bomb

Fh:729 Faster III

Bh:729 Higher III

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Alper;

Genelde sorduğun sorular üç aşağı beş yukarı aynı doğrultuda..Fakat sen her sorun için ayrı ayrı konu açıyorsun,bu da forumda mesaj kalabalığı yaratıyor..Sana tek bir konuda yardım edebilirim..

Soru: Arama motoru nasıl kullanılır?

Cevap:Sağ üst köşede ''Arama'' yazıyor..Oraya merak ettiğin konu ile ilgili anahtar bir kelime girip çıkan konuları okursan sorularının cevabını bulacaksın..Bulamazsan eğer sormaktan çekinme,istediğin kadar konu aç..İlk cevap atanlardan biri de ben olacağım..(Bildiklerim ölçüsünde tabi)

Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla çok teşekkürler bir şey daha soracağım kombinasyonum nasıl bu benim ilk kombinasyonum her türlü eleştiriye açığım oyun stilim backheandle çok sert vuruşlarla zorlar fh alıp topu spini basarım sen ne dersen onu yapacağım :D bu arada kombom

tahta:729 Bomb

Fh:729 Faster III

Bh:729 Higher III

Bu raketi aldınmı yoksa sipariş vermeyimi düşünüyorsun bilmiyorum. Bildiğim birşey varsa o da şu, bu raketi alıp memnun kalman, istediğin gibi oynaman ihtimali bana göre yüzde bir. Şayet ilk kombi raketinse...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence sakın alma o lastikleri ilk kombin için. Ben de ilk onları almıştım ama sonra başka lastikler aldım rahatladım. Nacizane tavsiyem arkalı önlü 2.0 fx lightening yeter de artar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 148 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..