Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Iki Kombinasyonun Karşılaştırması Nasıl Olur?

Recommended Posts

İyi günler herkese..

Michael Maze Arylate Carbon üstüne Forehand TG Skyline III 2.0mm ve Backhand Dipper II 2.1mm ile aynı tahta üzerine Backhand Neos Sound Synergy Tech. 2.0mm ve Forehand Stiga Boost TC / TS 2.0mm veya MAX. ( bilginiz varsa her iki lastik içinde TC / TS olarak ) karşılaştırması nasıl olur?

İlk yazdığım kombinasyon şuan ki kombinasyonum diğeri ise yapmak istediğim kombinasyon. Sizce yapmak istediğim kombinasyonun şuan kisine göre + / - leri neler olur? Spin - Blok - Hız vs. açılardan baktığınızda. Oyun tarzını katmadan içine. Sadece ekipman olarak.

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir tarafta az atan Çin lastikleri,diğer tarafta ise daha zıplak Avrupa lastikleri..Maze üzerinde Çin lastikleri rakedi biraz daha kontrollü yaparken,neos ve boost lastiklerini taktıktan sonra arada bariz bir hız farkı oluşacaktır..O yüzden bol antrenman yapmanız gerekecek rakede alışabilmeniz için..Fakat oynadığınız ortamda öyle aman aman iyi oyuncu yoksa Schlager Carbon üzerine tenergy de taksanız sizin için sorun olmaz..Durum dediğim gibiyse kafanıza göre takılın,tercih sizin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben boost lastikler için yorum yapayım fh da cok güzel ses çıkarıyorlar bir kere :gulumse: tc ts ye göre daha sert bir lastik ikisinin de topu zıplatma oranı çin lastiklerine göre baya fazla ben bh da çin lastiğiyle denedim pek uyum alamadım o yüzden bh da bir çin lastiğiyle pek uyumlu değil (bu kişisel yorumum benim oyun tarzımdan da kaynaklanıyor olabilir) ama spin ve şutlarda çok iyi performans gösteren lastikler eksi olarak da şunu diyebilirim servis karşılama da özellikle topları ittirmek istediğinizde topa hamle yaptıkça hissetme gücü artıyor boost tc de ilk denediğimde servis karşılama da baya zorlandım gelen topları geri bırakma da biraz problemlerim oldu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumlarınız için teşekkür ederim.. Başka yorum yazmak isteyenleride bekliyorum.. Ne kadar çok bilgi olursa o kadar iyi sentez olur.. :) Sanırım biraz düşünmem gerekicek.. Haftada 3gün 2şer saat antreman yapıyorum.. Onun haricinde okulda bazen oynuyorum.. Alışmamda sorun olcağını sanmıyorum.. Olsa bile yani süre olarak biraz uzun olsada sorun olmaz benim için..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Arkadaşlar Maze tahtanın üstüne Stiga'nın lastiklerinden 2 tane alıcam ama Forehand Boost TC düşünüyorum Backhand'de Neos Sound.. Sizce Boost TC ile Neos Sound'un karşılaştırması nasıl olur ? Boost TC ile oynadım biraz ama Neos Sound ile oynamadım.. Şimdiden sağolun..

Edit : Yada Neos'un butterfly'ın lastiklerinden birisine benziyosa bu hangisidir ? Sriver Fx gibi yada Bryce.. Neos'a benzer bi lastik var mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 148 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..