Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sohbet Köşe

Guest ktm

Recommended Posts

Yazıyı düzeltebiliyorum ama konu başlığını nasıl düzelteceğim.??

'Sohbet Köşesi' olacaktı.

Bir konu açmayı bile beceremedik, daha önce söylemiştim ben bu forumda daha çok kaybolurum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu köşe - su şişesi nakaratı gibi olmuş senin konu. Aylarca sohbete girmediniz kaldırınca kıymete bindi!

Şaka bir yana sohbet olacak araştırıyorum, sorun sohbetteki kişileri gösteren bölümü nasıl yapacağımız. Forum yazılımı tamamen değişince eski yamayı kullanamıyoruz. Zamanla hallolacağını umuyorum. Sohbeti açınca odayı boş bırakırsanız karışmam valla!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu köşe - su şişesi nakaratı gibi olmuş senin konu. Aylarca sohbete girmediniz kaldırınca kıymete bindi!

Şaka bir yana sohbet olacak araştırıyorum, sorun sohbetteki kişileri gösteren bölümü nasıl yapacağımız. Forum yazılımı tamamen değişince eski yamayı kullanamıyoruz. Zamanla hallolacağını umuyorum. Sohbeti açınca odayı boş bırakırsanız karışmam valla!

Ben sabahları erken açıp temizlik yapıp akşamlarıda herkes çıktığında odayı havalandırmak için kalıyordum. Siz heralde İçimizde sobet odasına gelir gibi yapıpta gelmiyen bazı İrlandalılar vardı onlara söyleniyorsunuz heralde sayın Hocam..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sabahları erken açıp temizlik yapıp akşamlarıda herkes çıktığında odayı havalandırmak için kalıyordum. Siz heralde İçimizde sobet odasına gelir gibi yapıpta gelmiyen bazı İrlandalılar vardı onlara söyleniyorsunuz heralde sayın Hocam..

ktm

Son bir kaç aydır kimse gelmiyordu. Artık kim üstüne alırsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..