Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sriver G3 Fx Mi, Yoksa Sriver Fx Maksimum Mu ?

Guest dilik

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, masa tenisini aktif bir şekilde yaklaşık 8 aydır oynuyorum. Yurdumuzda tenis masası kurulduğu günden beri arkadaşlarla her akşam maçlar ve mini-turnuvalar yapıyoruz. Bu oyuna Zoran Primorac 7000 ile başlamıştım ve hazır raket olmasına rağmen ilk oyunumda bu rakete aşık oldum. Fazla spin üretmiyordu, ama kontrolü ve hızı müthişti. Özellikle hızına ve topa vuruş gücüne bayıldım. Ancak 7-8 ay sonra raketin fh yüzü biraz aşındı ve artık istediğim verimi alamıyorum. 3 gün önce benim gibi tenis hastası bir arkadaşımla birlikte yeni lastiklere bakmak için Ankara Ulus'taki Altunay Spor mağazasına gittik. Sriver G3FX ile FX Max arasında kararsız kaldım. Aslında hem bh, hem fh için G3FX takmak isterim, ama fiyatı oldukça pahalı (çifti 166 Liraya tekabül ediyor). Tahta olarak Zoran Primorac 7000'in tahtasını kullanacağım (hazır raketin lastiklerini çıkaracağım). Kombinasyon hakkında görüşleriniz ne olur? Hem bh, hem fh için G3FX mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 95 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..