Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Raket Için Yardım

Guest UNILee_34

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba.beden eğitimi bölümü yeni kazandım ve masa tenisinde kendimi geliştirmem için çok ii fırsat war ve şu an ekonomim fazla olmadığı için maksimum 50-60 tllik bir raket almayı düşünüyorum.daha çok atak oynuyorum ve spin çekmeyi sewiyorum.topu tutan uzun ömürlü bana tavsiye edeceğiniz raketleri merakla bekliyorum.

biraz araştırma yaptım butterfly platin,butterfly maze dask butterfly platin+ ,butterfly korbel magic,butterfly sclager skill benim ekonomim için uygun.düşüncelerinizi merakla bekliyorum şimdiden tşkler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle tebrik ediyorum. Umarım çok iyi öğrenciler yetiştiren başarılı bir öğretmen ve antrenör olursunuz.

Sadece bir uyarı Türkçe' de 'w' harfi yoktur, 'v' harfi kullanılır. Özen göstermeniz dileğiyle.

arkadaşlar merhaba.beden eğitimi bölümü yeni kazandım ve masa tenisinde kendimi geliştirmem için çok ii fırsat war ve şu an ekonomim fazla olmadığı için maksimum 50-60 tllik bir raket almayı düşünüyorum.daha çok atak oynuyorum ve spin çekmeyi sewiyorum.topu tutan uzun ömürlü bana tavsiye edeceğiniz raketleri merakla bekliyorum.

biraz araştırma yaptım butterfly platin,butterfly maze dask butterfly platin+ ,butterfly korbel magic,butterfly sclager skill benim ekonomim için uygun.düşüncelerinizi merakla bekliyorum şimdiden tşkler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 95 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..