Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Bahçelievler Partner Arıyorum.

Guest serkansarkanak

Recommended Posts

Guest serkansarkanak

Şirinevler Bülent Ecevit İlköğretim okulunda 3 öğretmeniz. Artık değişik rakiplerle oynama ihtiyacımız var. Bu çevrede oynayabilecek arkadaşlar arıyoruz. Okulumuz oynamak için müsait.Başka yerlerede gidebiliriz. Ben oyun olarak iyiyim.Öğleden sonra 7 gün müsaitim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam..ben berker,bende ogretmeniyim,ingilizce.avcilarda oturdugum icin her gun gelip geciyorum sirinevlerden..ogleden sonra 4gibi geciorum ordan donuste..uygunmudur sizin icin??birde nasil gelicem duraktan okula??birde tel??benim 05063094149.haber bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest serkansarkanak

selam..ben berker,bende ogretmeniyim,ingilizce.avcilarda oturdugum icin her gun gelip geciyorum sirinevlerden..ogleden sonra 4gibi geciorum ordan donuste..uygunmudur sizin icin??birde nasil gelicem duraktan okula??birde tel??benim 05063094149.haber bekliyorum

Berker merhabalar. Yarın bir aksilik olmazsa ups ye gideceğiz gelirsen saat 3 te oradayız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 138 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..