Jump to content
Masatenisi.org Forum

Presports Sold Out

ysonmez

Recommended Posts

presports galiba elindeki tüm stokları tüketip sipariş verme aşamasında ve bunun sonucunda tüm ürünlerin fiyatlarında yükselme oldu, sold out ürünlerde bile fiyat artışı var, yakında her ürün yeniden satış listesine girecektir, zamanı belli değil, istersen firmaya mail atıp sorabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Presports gerek güvenilirliği gerekse fiyat konusundaki uygunluğu sebebiyle yurtdışı alışverişlerinde ilk sırada tercih edilen sitelerden..Fakat dikkat ettiyseniz stok dışı ürünlerin çoğu markaların en meşhur olmuş tahta ve lastikleri..Çünkü presports ürünleri avrupa ve ülkemiz standartlarına göre çok uygun fiyatlara satıyor ve popüler ürünlerin sold out olması gayet doğal..Ben yaklaşık 3 ay önce Korbel tahta almıştım..O aralar stok dışıydı..Bana mail geldi ve siparişimi anında verdim..2 gün sonra siteye baktığımda Korbel tahta yine stok dışıydı..Çünkü Korbel tahtayı kargo dahil o fiyata başka yerden almanızın mümkünatı yok..Bunun gibi birçok üründe daha durum böyle..Stok durumunu öğrenmek isterseniz mail atabilirsiniz,bu konuda gayet ilgililer..Ama ''neredeyse herşey sold out'' demek biraz haksızlık olmuş sanki,baya bir ürün hala stoklarında mevcut :gulumse: Presports'a alternatif siteler olarak www.eacheng.net ve www.ttnpp.com sitelerini gösterebilirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 138 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..