Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombo Raketim

Guest Omer2626

Recommended Posts

Merhabalar,

Masa tenisine yeni başladığımı biliyorum lisede taniştim zaten 1 sene önce ve akabinde bi antrenör gözetiminde oynamaya başladım.Ve kombo raket almayı düşünüyorum :). Ben ilk kombo raketimi yapmak istiyorum.1 sene hazır raket kullandım ve hazır raket alırken kombo raketin daha iyi olduğunu biliyordum ama kombo rakete bütçem yetmiyordu.şimdi ise 70-125 tl lik bi bütçe ayırdım.daha önceki konuları araştırdım baktım emin olamadım ve size sorma gereğinde bulundum.

oynayış stilim daha çok defansif çok iyi kontrol kesme blok yapabiliyorum ve yeri geldiğin de çok iyide spin atabiliryorum.

masa ya yakın veya orta mesafeden oynuyorum.Ben kendimce 2-3 araştırma yaptım ve bunalrı uygun gördüm:

tahta:ANDRO

Super Core CELL ALL+

fh:FRIENDSHIP

729 Geo Spin

bh:FRIENDSHIP

729 Geo Spin Tacky

Ben bunları düşündüm lütfen sizde değerli yorumlarınızı eksik etmeyin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam Ömer..

Bende ilk kombinasyonumu 1 sene önce almıştım.. Ve hata yaptım OFF+ carbon bir tahta üzerine 2.1mm ve 2.0mm lastikler ile başladım başlarda güzel geliyordu ama şimdi hatamı fark ettim ve bir çift lastik alıcam 1.8mm olarak.. Yani bende ilk başlıyan birisinin başladığı gibi bir kombinasyon yapıcam ama tahtam OFF şuan..

Öncelikle ALL+ yada ALL bir tahta almalısın tabi yada OFF- ama kendi deneyimimden yola çıkarak ALL+ alman iyi olur bir çok yeni başlıyan oyuncu gibi.. Lastik konusunda bir çok seçenek var tabi.. Bu konuda hangi lastiği alabilirsin konusunda yani benden daha iyi arkadaşlarım yorum yaparlarsa daha iyi olur ama kalınlık olarak 1.8mm veya 1.7mm civarı lastikler alırsan daha iyi olur.. Zaten yorum yapacak arkadaşlarım belirtirler bunu sanırım..

İyi akşamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güzel seçim yapmışsın, söylecek pek bişey yok, tek tavsiye lastikleri kalın alma, o tahta üstüne en fazla 2.0mm olsun, aslında sana 1.9 tackines d önerecektim ama o bütçe yetmez, yine de kullanılmış temiz bulursan kaçırma derim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..