Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Neo H3 Hk...

Recommended Posts

nihayet ben de neo h3 aldım, en azından tüm çin lastiklerinde arayıp da bulamadığım bir şey bulurum diye,

lastiği kullananlar yorum yapabilirmi? sünger sertliği, üst yüzeyi, top tutuşu, dayanıklılığı nasıl acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nihayet ben de neo h3 aldım, en azından tüm çin lastiklerinde arayıp da bulamadığım bir şey bulurum diye,

lastiği kullananlar yorum yapabilirmi? sünger sertliği, üst yüzeyi, top tutuşu, dayanıklılığı nasıl acaba?

Neo h3 hakkındaki yorumu Emre İmamoğlundan bekliyorum. İmzasında görünüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora daha sert olan Hurricane 2 neo kullanıyor ve şu ana kadar ondan lastikle ilgili kötü bir yorum duymadım..Hatta şu ana kadar en çok verim aldığı lastik olduğunu söyler durur..Bende kısa bir süre deneme fırsatı bulmuştum ve eski versiyonlarına ve diğer çin lastiklerine göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim..Bende neo skyline 2 siparişi verdim,bugün yarın elimde olur..Denedikten sonra görüşlerimi bildiririm..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora H2 kullanıyor.

H3 (bendeki 39 derece süngerli) Tenergy05 ile benzer sertlikte, bir nebze daha yumusak olabilir. yeni nesil Avrupa/Japon lastikleri kadar hızlı olmasada oldukça iyi hıza sahip. Haifu BW2'den yavaş. Vuruş tekniğini fırçalama tabir edilen şekle çevirirseniz hızın çok iyi olduğunu görüyorsunuz. Yoksa tüm çin lastiklerinde olduğu gibi açık raket tokatlarsanız oldukça kötü gidiyor. Üstü abartı olmamakla birlikte yapışkan, gayet güzel çekiyor. Yüksek atıyor denebilir. Spin gayet güzel. H3'den beklendiği şekilde. İşin özü bu lastik güzel solüsyonlanmış H3 kadar kompetan olmasa da Çin lastiği severleri gayet rahat mutlu edebilecek kapasitede. Yalnız vakumlu ambalajla geliyor o bakımdan bu özellikleri ne kadar korur bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Neo skyline 2 ile ilgili yorum yapmak istedim,malum merak edilen lastiklerden kendisi..Lastiği 3-4 antrenmandır kullanıyorum..Lastiği ilk yapıştırdığımda üzerinde top sektirmek neredeyse imkansızdı..Fakat bir süre top sektirdikten sonra tozlanmanında etkisiyle o yapışkanlık gitti,lastik gayet iyi atmaya başladı..Öncelikle spin olarak 10 üzerinden 10 alabilecek bir lastik..Fakat kaya gibi sert desem yanlış söylemiş olmam herhalde..Kısacası eski versiyonlara göre hız ve spin artmış,fakat his yine yok..Servis karşılamakta problem yaşayanlar çok hata yapabilir..Masa üstü itme,kesme vuruşlarda da çok dikkatli olmak lazım,yoksa top fileye takılıyor..Arkadaşımın 38 derece sertlikteki h3 neo lastiğini de kısa süre deneme şansım oldu..Skyline lastiğine göre oldukça yumuşak geldi bana..Parmağımla lastiğe bastırdığımda o yumuşaklığı hissedebildim..Oynarkende top hissi gayet iyiydi..Fakat atış açısı yüksek,bu yüzden alışana kadar spinler ve şutlar dışarı gidebilir..Haifu Blue Whale 2 nin biraz daha az atanı diyebilirim h3 neo için..Kısacası neo serisinden bir lastik almak isteyen olursa hurricane 3 ü tercih etsin derim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 134 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..