Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar Nimbusun Altına Hangi Tahta

Recommended Posts

ben lastiklerimi değiştirdim imzamda belirttiğim gibi şuanda bendeki ekipmanlar

fh: nimbus

bh: nimbus

tahta: dr.neubauer bulldozer

bu şekilde çok kontrollü oldu ama biraz yavaş ve eski raketime göre hafif(hafif raketle oynuyamıyorum) hafif olduğu için çok top kaçırıyorum servis atarken bende 1 ay içinde yeni tahta alıcam hem hızını hem ağırlığını dengelemek için güzel bir tahta buldum

donic persson carbotec;

Katlar:

1 & 7: koto

2 & 6: Karbon+Cam

3 & 5: tanne

4: kiri

Kontrol: 6+ Hız:10 Karekteri: OFF+ 90 gr.

ama sanırım çoğu kişi bu lastiği

bununla kullanıyor(stiga)

Stiga Clipper CR WRB;

Sınıf Off

Sap Seçenekleri Anatomic, Flared

Hız 113

Kontrol 58

Elastikiyet Medium

Ağırlık 85Gr.

Katman 7

sizce hangisi daha uygun olur donic persson carbotec bana daha iyi geldi ağırlık açısından ve fiyat açısından ( öğrenciyim :D )yorum yaparsanız bu konu hakkında sevinirim

teşekkürler ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence kendine ekipman uyduracağına bir çalışma arkadaşı ya da antrenman saati uydur. İyi bilen birisinden yardım al. Tekniğini düzelt. Henüz emekleme aşamasında olup ekipmandan şikayet etmek temellerinin eksik olduğun göstergesidir. Sık sık ekipman denemek ve değiştirmek sadece profesyonellerin yaz aylarında yaptığı birşeydir. Tandığım en elit düzeyde oyuncular bile ekipman seçimine 20'li yaşlarda başladılar. O günde kadar ne verildiyse onunla oynadılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Almadan önce deneme şansınız varsa WRB teknolojili tahtaları bir deneyin derim. Belki istediğiniz hissi çok ağır olmayan bir tahtada bulabilirsiniz. 5 gr. , 5 gr. dır muhakkak daha yorucu etkisi vardır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

donic'i deneme şansım olabilir ama stigayı pek sanmıyorum stigayı alırsam internetten alabilirim ama eski raketim(hazır raket) stiga matar 3 tü wrb özelliği vardı ve tahtası çok iyidi ama hazır raket olduğu için çok yavaş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim demek istediğim istanbulda oturuyorsunuz çeşitli klüp vs. yerlere giderek rica üzerine raketleri denemeniz mümkün. Ama bildiğim kadarıyla WRB pek sevilmemişti bulmanız zor olabilir ama deneyin bence. Olur da hiç aklınızda olmayan bir tahta uyar ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..