Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mark V'nin Artık Su Bazlısı Var

Recommended Posts

Yasaka firması Pryde ve Xtend serisi lastikleri ile kaybettiği prestijini yeni Mark V HPS ile geri kazanmak istiyor. Umarım fiyatı uçuk olmaz. Hali halzırda bazı isveç masatenisi mağzalarına satıldığını duydum. Belki yakında Türkiye'ye de gelir.

http://www.yasaka.se/pages.asp?id=12

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mark V üst lastiği altına hızlı sünger deniyor. Mark V'in üst lastiği gayet güzel çekiyordu benim hatırladığım. Öyle ise ben yumuşağından denerim. Bugün yarın dandoy, Tim vb. sitelerde satışına başlanır. Bu arada TTex'de fiyatı Tenergy ile kafa kafaya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gün Sabahattin hoca ile konuştum. Sabaattin hoca 200 tane sipariş vereceğini söyledi. Gelince mutlaka haberim olur ve size haber veririm. Ayrıca sitesini geliştirmeyi de düşünüyor. Kredi Kartı ile alışveriş yaptırabileceği sistemi sistesine uygulama planı var.

Fiyatını merak edenler için ise kesin birşey söyleyemeyeceğim. 60-70 tl civarı fiyat biçeceğini söyledi. Sabahattin Hoca'nın İnternetten hali hazırda havale-kargo sistemi var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 138 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..