Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stag Ürünleri Alındı Ama ?!?

Recommended Posts

bugun nihayet üniversite den istediğimiz malzemelerin geldigini ogrendim bir heyacan koşa koşa gittim bi baktım oda ne hepsi stag ürünleri hani iyi ya da kötü diyemeyecegim çünkü şuana kadar hiç bir ürününü kullanmadım 2 kutu 1 , 2 kutuda 2 yıldız top ve 2 file ile 1 robot alınmış şimdi merak ediyorum bu robot nasıl bişey bu marka nasıl bir şey tek bildigim milli takıma sponsor oldugu... araştırdım stag ın hani kendi sitesi bile yok ben şöyle bi site buldum http://sites.google.com/site/wwwstag/ oda açılmıyor ktunnel le falan girdim pek bir şeyde anlamadım pek iyi açıklanmamış ürünler.... ben o kadar liste yaptım şu top olsun şu robot olsun fastspinden o kadar baktım e mail atıp adamlarla anlastık alacakların fatura listesini cıkarttırdık bizim hoca stag işlemleri çok hızlı yapıyor şip şak verdiler malzemeleri diye oradan almış gelde bir şey de şimdi hocaya da boyle seyler butce falan oyle kolay alınan seyler de değil sonuçta üniversitenin parası ogrencinin parası bizim paramız... alırken iyi bir şeyler alalım dedim(gerçi dediğim gibi stag ın dedigim ürünleri nasıl bilmiyorum ama)istediğimiz seylerin boyle karambole alınması beni üzdü açıkçası gerekirse bi 2-3 ay daha bekleseydikde istedigimiz, bildigimiz şeyleri alsadık diye düşünüyorum....

neyse benim sorum şu ki bu saydıgım şeylerle ilgili yorum yapabilir misiniz nasıl malzemeler

stag robot(zaten bi tane modeli var sanırım)

stag file (modelini şimdi hatırlamıyorum)

1 ve 2 yıldızlı antreman topları

ben bugun antremanda sadece 1 ve 2 yıldız topları biraz denedim pek hoşuma gitmedi şu an oynadıgım dhs antreman topu ile oynarken hissettigim sertlik ve agırlık yok... robot u daha acmadım perşembe bakacagım nasıl olduguna... inşallah istedigimiz gibi bir şeyler almışızdır... perşembe deneyince yorumlarımı sizlerle paylasacagım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki taraf aralarında güzel güzel anlaşmış, sizin kulübü de milliler kervanına katmışlar anladığım kadarıyla. Geçmiş olsun mu desem, Milli takım kullanıyorsa siz de kullanırsınız mı desem?

Stag marka toplarla hiç oynamadım ama şunu hatırlıyorum :

Geçen sezon Süper Lig etaplarından birini seyrediyorum. Stag toplar kullanılıyor. Yanyana iki masada maç yapılmakta. Birinci masada önemli ve çekişmeli derbi maçlardan biri oynanırken, ikinci masada nispeten önemi az bir maç oynanmakta. Birinci masadaki oyuncular Stag top yerine kendi toplarını çıkarıp onunla oynamaya başlıyorlar. İkinci masadaki oyuncular ise iki üç sayıda bir duruyor, topu evire çevire inceleyip, başlarını salladıktan sonra kaldıkları yerden devam ediyorlar. Maçlar oynanırken bir ara birinci masanın topu ikinci masaya kaçtığında durum anlaşılıyor. İkinci masadaki oyuncu "Biz maçımızı bu topla oynamak zorundayken, onlar neden farklı top kullanıyor" gibisinden bir hatırlatmada bulununca hakem masası hemen duruma müdahale edip maçı Stag topla kaldığı yerden devam ettiriyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre kardeşim Ongun arkadaşımın söylediklerine aynen katılıyorum. Biz geçen sezonun son turnuvasında Bursa'daki maçlarda stagın *** yıldız topları ile oynadık. Toplar inanılmaz derecede kötüydü, hatta pionerr toplar gibiydi diyebilirim, oyun oynamak imkansızdı.Tüm oyuncularda bu fikirdeydi. Herkes kendi toplarıyla oynamak istedi ama stag federasyona sponsor olduğu için başka marka topla kimseyi oynatmadılar. Bu sene stagın *** premium topları ile maçlar oynanıyor, bu toplar eh işte idare eder diyelim, yani kötünün iyisi. Bu toplar böyleyse antrenman toplarını hiç düşünmek istemem doğrusu. Diğer malzemelerini(tahta, lastik, şort vs.)hiç kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım. Kullanan arkadaşlar varsa gerekli bilgileri verecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlığa istersen "Stag ürünleri aldık ama?" değilde, "Stag ürünleri alındı ama?" de daha iyi.. Sonuçta bir şekilde sen istemesende alınmış. Artık geriye ya kullanmak kalıyor yada bir şekilde izin alarak değiştirme yoluna gitmek. Gerisi ne kadar tartışırsan tartış boş artık. Üzme kendini ve olabildiğince verim almaya çalış...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stag *** Premium toplar bence gayet güzel öle kötü falan değil. Stag*** premium topla bir ay boyunca haftada 4 gün, günde 2 saat antreman yaptım bir ay sonunda kırıldı oda normal zaten. Stag 2 yıldız antreman topları eh işte fena değil dayanıklılığından ziyade rengini beğenmedim ben biraz daha koyu diğer antreman toplarına göre ama DHS kadar çabuk parlamıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stag *** Premium toplar bence gayet güzel öle kötü falan değil. Stag*** premium topla bir ay boyunca haftada 4 gün, günde 2 saat antreman yaptım bir ay sonunda kırıldı oda normal zaten. Stag 2 yıldız antreman topları eh işte fena değil dayanıklılığından ziyade rengini beğenmedim ben biraz daha koyu diğer antreman toplarına göre ama DHS kadar çabuk parlamıyor.

Topların kalitesini sadece erken yada geç kırılmasına göremi değerlendiriyorsun? Oyun kalitesini etkilemesinin hiç önemi yok mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Topların kalitesini sadece erken yada geç kırılmasına göremi değerlendiriyorsun? Oyun kalitesini etkilemesinin hiç önemi yok mu?

Hyr öyle değerlendirmiyorum . Topların kalitesi topun spin tutuşuna göre parlama süresine göre (yani kayganlaşma ve topun masada sürtünmesinin azalması ) ayırıyorum. yani kötü toplar daha az spin tutar Örneğin; Stiga Club Select antreman topları öyle , Stag*** premium toplar Stiga *** ve DHS*** toplara nazaran daha kaliteli diyebilirim. Dayanıklılıkta Cabası

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hyr öyle değerlendirmiyorum . Topların kalitesi topun spin tutuşuna göre parlama süresine göre (yani kayganlaşma ve topun masada sürtünmesinin azalması ) ayırıyorum. yani kötü toplar daha az spin tutar Örneğin; Stiga Club Select antreman topları öyle , Stag*** premium toplar Stiga *** ve DHS*** toplara nazaran daha kaliteli diyebilirim. Dayanıklılıkta Cabası

Size kesinlikle katılmıyorum. Stiga *** ve dhs *** toplar stag *** premiumdan çok daha kaliteli bana göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Size kesinlikle katılmıyorum. Stiga *** ve dhs *** toplar stag *** premiumdan çok daha kaliteli bana göre.

Sizin kalite kriterleriniz neler peki neyini beğenmediniz Stagların. Yada Stiga ve DHS nin neyini beğendiniz . Yoksa zevk meselesimi (Renkler ve zevkler tartışılmaz )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlığa istersen "Stag ürünleri aldık ama?" değilde, "Stag ürünleri alındı ama?" de daha iyi.. Sonuçta bir şekilde sen istemesende alınmış. Artık geriye ya kullanmak kalıyor yada bir şekilde izin alarak değiştirme yoluna gitmek. Gerisi ne kadar tartışırsan tartış boş artık. Üzme kendini ve olabildiğince verim almaya çalış...

degiştirdim saadettin abi bakalım yarın da deneyecegim iyice... bi çoklu top antremanı yapacagız eger içime sinmezse geri verdirebilirsem geri verecegim olmazsa degiştirip başka bir şeyler almaya calısacagım yarın antremanda kullanınca daha ayrıntılı bilgi yazarım yazılanlardan da stag topların antreman için pek uygun olmadıgı görülüyor hele stiga ve dhs kullandıktan sonra bu toplara geçmek bizim için sorun yaratabilir yorumlar için herkese teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İl birinciliğinde Stag toplar durduk yere aşağı düşme eğilimi gösteriyordu. Böyle birşeyi 20 tl ye alınan 100'lük Altis, Dunlop gibi markaların toplarında yaşıyorum. Rezlaetti. O toplar yüzünden maç kaybetmeniz olası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizin kalite kriterleriniz neler peki neyini beğenmediniz Stagların. Yada Stiga ve DHS nin neyini beğendiniz . Yoksa zevk meselesimi (Renkler ve zevkler tartışılmaz )

[/qu

ote]

Toplarda his denen bir şey yok, anında aşağı düşüyor, spin yapıyorsunuz gitmiyor, doğru dürüst ne kesik ne de falsolu servis atılıyor. Siz ne yaparsanız yapın toplar genelde boş gidiyor.Stiga ve dhs toplarda böyle problemler yok.Umarım yeterince aydınlatmışımdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugun robotu olmasada topları biraz daha deneme şansım oldu, açıkçası dhs lerin arasında şöyle bi oynayayım dedim kendini hemen belli etti top herkesin dedigi gibi birden düşme egilimi göstermeye başlıyor ve çok boş toplar gidip geliyordu ama topları şimdilik degiştirmeme kararı aldık lig de ve diger müsabakalarda oynanıyor zaten eger üniversiteler arası turnuvada da oynanılacaksa alışmak için çoklu top antremanlarında onlarla oynamayı düşünüyoruz bizim üniversiteye yeni gelen eski milli takımda olan berker var ibb de de 2 sene önce oynamıştı 1.5 yıl aradan sonra masa tenisine yeniden başladı, şimdi anafen de oynuyor ben böyle işleri tamamen ona sorup öyle karar almaya çalıştım ve berker cidden eli düzgün iyi düzeyde oynayan ve bize yardımcı olabilecek düzeyde biri o yüzden onun düşüncesi bana da mantıklı geldi ve dhs lerin yanında bu toplara da alışma kararı aldık bakalım nasıl bir süreç geçirecegiz görecegiz çalşmalara aynen devam...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 140 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..