Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kaynak

Guest Oğuz Şimşek

Recommended Posts

raket siparişi vermek için güvenilir ve işlevsel kullandığınız siteleri öğrenebilir miyim yakınlarda iyi bir raket almayı düşünüyorum. 2 yıldır oynuyorum ve belli bir seviyeye ulaştım. yeni başlayanlar için değilde bir üst seviye için atak ağırlıklı oynayan birine hangi modelleri önerirsiniz ? şimdiden teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raket siparişi vermek için güvenilir ve işlevsel kullandığınız siteleri öğrenebilir miyim yakınlarda iyi bir raket almayı düşünüyorum. 2 yıldır oynuyorum ve belli bir seviyeye ulaştım. yeni başlayanlar için değilde bir üst seviye için atak ağırlıklı oynayan birine hangi modelleri önerirsiniz ? şimdiden teşekkür ediyorum.

Üst seviye sözünü kullanmayacaktınrolleyes.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biggrin.gif İfade "Bir üst seviye" şeklinde olmasaydı...

Haklısın Ongun. Dikkat etmemişim, üst seviyeyi görünce birden anılarım canlandıidiot.gif .

Daha önce bu söz üzerinde uzun konuşmalar yapıldı. Mesele bu.

Öneriye gelince. İlk kez kombi raket için güzel öneriler var, bu konuları araştırıp bulursan istediğin kombiyi bulursun sanırım. Çünkü buraya bir öneri yazıldımı daha fazlası geliyor derken kafa karışabiliyor. Genel kaidelere uyarsan sorun yaşamazsın ( All+ civarı, en fazla off- tahta, hisli ve kontrollü, 1,7 - 1,9 mm kalınlıkta lastik. Yeterince yumuşak ve kontrollü ise lastik 2,0mm olabilir. İşte genel kaide bu desek yanlış olmaz).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Primo Off- (kontrollü bir tahta)

Lastikler: Sriverí öneririm. Cesitli sertligi vardir: Fx -> EL -> S/L (yumusaktan serte) Ben senin yerinde olsam FX versionunu alirdim cünkü cok rahat kullaniliyor hem hucümda hemde bloklarda. Kalinliklari sana kalmis, ben olsam ama 1,9 alirdim, BH zayif ise oraya 1,7mm al

peki bu raketleri nerden tedarik edebilirim ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Presports , Eacheng ,Tim TTS , Dandoy ve Ttnpp yurtdışından alışveriş yaptığım ve tavsiye edebileceğim siteler..Fast-spin , Hazerspor yurtiçinden alışveriş yaptığım ve tavsiye edebileceğim siteler..Almak istediğiniz ekipmanı burada yazdığım ve yazmadığım tüm sitelerden araştırıp,bütçenize en uygunu hangisinde ise oradan alın..Her ürün her sitede aynı fiyat olmuyor..Kimisi pahalı satarken kimisi de daha uyguna satıyor..Tercih sizin..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Presports , Eacheng ,Tim TTS , Dandoy ve Ttnpp yurtdışından alışveriş yaptığım ve tavsiye edebileceğim siteler..Fast-spin , Hazerspor yurtiçinden alışveriş yaptığım ve tavsiye edebileceğim siteler..Almak istediğiniz ekipmanı burada yazdığım ve yazmadığım tüm sitelerden araştırıp,bütçenize en uygunu hangisinde ise oradan alın..Her ürün her sitede aynı fiyat olmuyor..Kimisi pahalı satarken kimisi de daha uyguna satıyor..Tercih sizin..

inceliyorum. teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 148 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..