Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahtamın Sapı Kırıldı...

Guest chessfatih

Recommended Posts

Arkadaşlar birkaç hafta önce forumda konu açmıştım ekipman tavsiyesi için.Sizin de yorumlarınızı dikkate alarak Timo Boll forte tahta üzerine 2 adet sriver g2-fx lastik aldım.

Aldıktan 3 gün ! sonra okulda başıma inanılmaz bir olay geldi ve tahtamın sapı kafasından ayrdıldı :uzgun: Olayı kısaca şöyle anlatayım: Teneffüste okuldaki masa tenisi masalarının olduğu bölüme giderken aniden önüme küçük bir çocuk çıktı ve çarpıştık... Nasıl oldu bilmiyorum o kadar sert de vurmadım çocuğa ama... Neyse... Sizce şimdi ne yapabilirim? İlla yeni tahta mı almm gerek? Sapı tahtaya yapıştırsam (kuveetli bir yapıştrıcı ile) doğru olur mu?

Tavsiyeleriniz için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet çocuk sağlam önce bi yere düştü sonra kalktı gitti :D ....

vay anasını.. ama anlattığına göre suçlu o gözüküyor. sen yolunda giderken çocuk önüne zart! diye çıkmış. insan bi sağına soluna bakar yani. senin yerinde olsam çocuktan parasını alırdım ama neyse. japon yapıştırıcı belki derdine derman olur. ama dikkatli sür. mümkünse bulaşık eldiveni falan kullan. eline bulaşırsa bu çocuktan bin kat beter olursun. hatta eline bulaştıktan sonra tahtayı eline alırsan yeni elin o biçim olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vay anasını.. ama anlattığına göre suçlu o gözüküyor. sen yolunda giderken çocuk önüne zart! diye çıkmış. insan bi sağına soluna bakar yani. senin yerinde olsam çocuktan parasını alırdım ama neyse. japon yapıştırıcı belki derdine derman olur. ama dikkatli sür. mümkünse bulaşık eldiveni falan kullan. eline bulaşırsa bu çocuktan bin kat beter olursun. hatta eline bulaştıktan sonra tahtayı eline alırsan yeni elin o biçim olur.

adi üstünde cocuk o :) Bence yeni tahta alman daha iyi olur, cnkü iyi yapismazsa tahtanin özelliklerini degistirebilir ve daha cok titrer, ama denemekte fayda var bi dene beyenirsen devam oynarsin.Insallah olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bi arkadaşımın babası marangoz ona verdim :D ne kadar doğru yaptım bilmiyorum ama... Marangozların tahtaları yaptıştırdığı kuvvetli yapıştırıcıları var ya onlarla yapabileceğini söyledi. İnşallah rakete bir şey olmaz... :pirpir::uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim yurtta da geçen sene lise 4 ler oynarken birinin önünden bir abi geçmiş (oyun oynanıyorken). oyuncu da o konsantrasyonla önünden geçe n abiye top spin atmış. yasaka max wood wood parçalarına ayrılmış. olayı görmedim ama raketi kırılan abi anlattı. lastikleri çıkarıp tahtayı atmışlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benzer bir olay bu tahtanın sapını kırdıım gün benim de başıma geldi. Masadan açılmış uzaktan topspin çekerken küçük bi çocuğun kafasına çarptım (başka bir raketle :D) Allah' tan o rakete de bi şey olmadı... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benzer bir olay bu tahtanın sapını kırdıım gün benim de başıma geldi. Masadan açılmış uzaktan topspin çekerken küçük bi çocuğun kafasına çarptım (başka bir raketle :D) Allah' tan o rakete de bi şey olmadı... :gulumse:

yemin ederim hayal ettikçe gülüyorum.:D:D:D:D:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koyun can derdinde kasap et derdinde smile.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oynadığın yeri bilmiyorum ama demek ki biraz sen de dikkat edeceksin çünkü böyle yerlerde masalar koridora konuyor ve aynı anda orası öğrenciler için bir yol. Topun da nereye gideceği belli değil sonuçta sağdan soldan geçenlere çarpma olasılığı yüksek oluyor bu durumda. Tavsiyem bundan sonra sadece şutop falan yap çünkü olası bir kaza durumunda senin suçlu olma ihtimalin daha yüksek. Hem çocuklar da rahat etmiş olur :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, bugün raketi arkadaşımdan aldım. Sap gayet güzel yapışmış. Yalnız çook az bir yamukluk var; fakat oyunu öyle çok etkilemiyor... Sonuç olarak çook sevinçliyim :D

Siz oynarken etrafınızdan geçenlere kötü haber o zaman.. DİKKAT chessfatih raketini yaptırmış yaklaşmayın.!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 132 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..