Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Kombi Sizce Nasıl Olur?

Guest donik

Recommended Posts

Arkadaşlar,sizden daha önce çin lastikleri ile ilgili tavsiye istemiştim.Yorumlarınız için sağ olun ama çin lastiklerinin bana uymadığına kanaat getirdim.Biliyorsunuz ki kombim git gide yaşlanıyor.Ömrü bitiyor.Bi tanıdığım ile maç yaparken bryce speed fx ile oynadığını gördüm(çift taraf bryce speed fx schlaer tahtanın üstünde)Çok hızlı topspin çekiyordu.Benim lastiğim daha falsoluydu ama diğer raketle daha kolay spin çekiyordum(Tanıdığımın raketini birkaç dakika kullandım nasıl diye).Üstelik ağır da değildi.Bide fast spinde bakarken;

turushan övgü / 01.02.2008

schlager carbon üzerine çift yüz 2.1 yapıştırdım, ben böyle hız görmedim, kontrolde de hiç sorun yaşamadım. sesi de mükemmel. daha ne istiyebilirim ki? yarınki antrenmanı sabırsızlıkla bekliyorum. hızı seven herkese tavsiye ederim.

(http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=2&UrunID=403 adresinde buldum)

yorumu da benim alıcak olmamda etken oldu.

size soracağım sorular ise:

1) Epox carbotec ile bu 2.1 mm'lik iyi gidermi.

2) Diğer tarafta lastik olarak ne kullanayım.

(Kriterlerim atış açısı demin tanıdığım kişinin raketi ile aynı olan,topu çok sıçratmayan hissi az olmayan bol spinli bir lastik.Alternetiflerim arasında Donic baracuda 2,2-tibhar sinus sound ve vega europe var.Siz ne önerirsiniz).

Birde geçen konuda Sayın Emre İmamoğlu bana tahtayı değiştirmeyin demişti.Senso teknolojisi bazen raketi ağır hissetmemi sağladı.Bu yüzden sensosuz bir tahta buldum bir de broşurde hızlı ve hisli olduğu yazıyordu.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bryce speed fx çok hızlı bir lastik, altyapın iyi değilse sadece kendini kandırırsın, o yüzden sana tavsiyem kullandığın waldner tahtanın üzerine daha kontrollü lastikler takman, örneğin şu an kullanmakta olduğum vega europa yumuşak süngerli ve çok hızlı olmayan bir lastik ya da donic coppa jo silver, desto f2, plazma 430, nimbus soft, gibi lastiklerin 2.0 olanını kullanabilirsin,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bryce speed fx çok hızlı bir lastik, altyapın iyi değilse sadece kendini kandırırsın, o yüzden sana tavsiyem kullandığın waldner tahtanın üzerine daha kontrollü lastikler takman, örneğin şu an kullanmakta olduğum vega europa yumuşak süngerli ve çok hızlı olmayan bir lastik ya da donic coppa jo silver, desto f2, plazma 430, nimbus soft, gibi lastiklerin 2.0 olanını kullanabilirsin,

Masa tenisinde gittikçe gelişiyorum.Yavaş raketlerle oynuyamıyorum.Orta hızlılarlada peki oynuyamıyorum.En az off tahta kullanmam gerekiyor gibi hissediyorum.Lastiklerde çok hızlı değil.Bryce speed fx forehand ihtiyacımı karşılar.Forehandde raketimin topu sıçratması ve spin vermesi gerek.Backhandde bu lastiğe göre daha az sıçratması ve çok daha isli olması gerek gibi hissediyorum.Ama backhanddede topu az sıçratmamalı(Çokta sıçratmamalı)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

schlager carbon üzerine bryce speed fx takınca seni anca kesiyor

doğru mu okuyorum

herhalde schlager' in kendisi bile bu kadar hızlı bir kombinasyon kullanmıyordur.

tsubasa doğru söylüyor. şu anda kendini kandırıyorsun. girdiğin ilk turnuvada anlayacaksın.

Beni sclager carbon'un ele oturuşunu sevdim.Birde dolu dolu top atışını.Tahtayı biraz kontrollü tuttum.Tahtayı epox carbotec yerine 5 ağaç katmanlı bir tahta yaptım.Sriver fx bana yetmedi.Birde omega 3'ü uzun zamandır denemek istiyorum.Asia süngerini.Sanırım top spin için çok uygun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..