Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Flextra, Sene 97..

Guest Sultan Halim

Recommended Posts

herkese merhabalar,

97 senesinde 7 milyona bir Butterfly Flextra almıştım :) . tahtayı bilmiyorum hangi model olduğunu; raket hazır monte vaziyetteydi. fakat biraz ağırca, üzerinde "Butterfly Attack" yazıyor. senelerce boşta durdu, geçenlerde tekrar oynamaya başladım da lastikleri kenarlardan çürümüş ve artık eskisi gibi kuvvetli bir raket değil.

yeni bir raket düşünüyorum. spin-atak oyuncusuyum. masaya orta mesafede oynarım. ilk aldığımda flextradan çok memnun kalmıştım. büyük ihtimalle eski tahtamı kullanıp sadece lastik alacağım. ekipman bilgisi olan sizlerin tavsiyelerinizi (her iki yüz için de) almak isterim.

ayrıca ankarada raket ekipmanı almadan önce deneyebileceğim bir yer bulunur mu? böyle bir mekan varsa bildiğiniz çok süper olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Flextra halen satılıyor. Hatta ben de backhandime kullanıyordum. Yeni değiştirdim. Flextra sayesinde bh'imde zamanlama problemimi çözmeye çalıştım. Bu gün çıkardım. Teknikleri hakkı ile öğrenmek ve allround oyunu oynayan oyuncular için ideal bir lastik.

Piyasada ona bezner pek az lastik var ve flextra lastikler asya pazarında bulunuyor. Türkiyede bulmak zor. Ayrıca sonra aldığım flextra acayip dayanıklı çıktı. Matlaşma ve aşınma belirtisi henüz yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..