Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Titanium Wrb Tahta

Titanium

Recommended Posts

Merhaba,

Stiga Titanium WRB tahtayla Tenergy lastikler nasıl olur acaba, çok mu hızlı olur spin çekmek için uygunmu, birde Nimbus sound la nasıl bir uyum oluşturur. Yanılmıyorsam Titanium tahtalar yeni nesil tahta, kontrolü çokmu zayıf olur. Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

titanium zaten ağır bir tahta, yaklaşık 95-100gr, üzerine takacağın tenergylerle beraber ağırlık daha fazla artacağından oldukça rahatsız edecektir, daha önce kullandığın ekipmanları ve oyun tarzını yazarsan daha sağlıklı yorum yapabiliriz, yine de performasına değinecek olursak hızlı kontrolsüz fakat bol spinli bir kombi olur, uygun ellerde tam bir savaş makinası diyebilirim dribble.gif , tekniği oturmamış birinin kullanması ise hem zor hem de mantıksız olur, oyundan zevk alamaz antrenmanda kullanabildiğini sansa da maçta tam bir fiyasko olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

titanium zaten ağır bir tahta, yaklaşık 95-100gr, üzerine takacağın tenergylerle beraber ağırlık daha fazla artacağından oldukça rahatsız edecektir, daha önce kullandığın ekipmanları ve oyun tarzını yazarsan daha sağlıklı yorum yapabiliriz, yine de performasına değinecek olursak hızlı kontrolsüz fakat bol spinli bir kombi olur, uygun ellerde tam bir savaş makinası diyebilirim dribble.gif , tekniği oturmamış birinin kullanması ise hem zor hem de mantıksız olur, oyundan zevk alamaz antrenmanda kullanabildiğini sansa da maçta tam bir fiyasko olur

İlginiz için teşekkür ederim. Tenergy yerine Nimbus sound kullansam nasıl olur acaba, Şu an Butterfly'ın carbon tahtasını kullanıyorum. Bazı sebeplerden dolayı değiştirmem gerekiyor. Yeni bir kombinasyon oluşturmaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hangi tahta ve lastikleri kullanıyorsunuz? masa tenisi tecrübeniz ve oyun tarzınız nedir? bunları bilirsem daha sağlıklı bilgi verebilirim

Tekrar Merhaba,

Butterfly carbon X3 tahta ve her iki yüzde Bryce lastik kullanıyorum. 2 senedir aktif masa tenisi oynuyorum son bir senedir 2 lig te şirketimle birlikte müsabakalara katılmaya çalışıyorum. Hergün aralıksız idman yapıyoruz. Son bir aydırda eğitmen eşliğinde çalışıyoruz. Daha çok ofansif oynamayı seviyorum. ama çok iyi oynadığım da söylenemez. amatörce kendimi geliştirmeye çalışıyorum. İyi bir tahta alarak uzun seneler kullanmayı düşünüyorum, onun için stiga titanium tahtayı tercih ettim. Ayrıca Tenergy lastikleride uygun fiyata alabileceğim. Beni tek düşündüren Tenergy le Titaniumun benim için fazla hızlı ve kontolsüz olabileceği. Ağırlığıda bir başka konu tabii. Gerci neyle başlarsan ona alışmak daha kolay oluyor. Biraz daha uzun zaman alıyor. Nimbus sound unda daha hafif ve kontrollü olacağını düşününüyorum, araştırdığım sitelerde yorumlardan çıkarttığım kanıda bu yönde. Tabii sizin fikirleriniz ve önerileriniz benim için daha çok önem arzediyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Titanium tahta çok kontrolsüz olur. Üzerine Tenergy alırsanız daha da kontrolsüzleşir. Oyununuzu geliştirmeniz zorlaşır. Bende zamanında bu tahta dahil tüm hızlı tahtaları denedim ama sonunda Nittaku acoustic off tahta ile doğruyu buldum. Tahtayı yavaşlatınca oyunum da çok farketti.

Hızlı tahtayı sizden iyi rakiplere karşı denemelisiniz. Ben tecrübeli bir oyuncu olmama rağmen kontrol edemedim. Muhtemelen size de aynısı olacaktır. Eğer tahtayı almadıysanız OFF+ yerine en fazla OFF bir tahta almanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 43 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..