Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombinasyon Raket Için Tavsiyeleriniz

Guest webster

Recommended Posts

Forumdaki ilk mesajım olduğu için öncelikle herkese merhabalar...

Kocaeli Gebze'de oturuyorum.26 yaşındayım ve 12 yaşından beri masa tenisi oynuyorum.Forehandimi oldukça iyi kullanıyorum.Karşılaştırmak gerekirse forehandim backhandimden biraz daha hızlı ve forehand topspinlerim çok daha isabetli.

Atak bir oyun stilim var.Orta ve uzak mesafede daha etkiliyim.Topspinlerim oldukça etkili ancak spini iyi olmayan hazır raketlerle oynadığım için iyi bir topspin için çok fazla efor sarfetmem gerekiyor.Bir kaç kez bazı arkadaşlarımın kombo raketlerini denedim.En son denediğim kombonun tahtasının ismini hatırlamıyorum ama genel olarak oldukça ağır ve hızlı bir tahtaydı.Lastikler Butterfly Tackiness-D'ydi.Bir kaç gün kullanmama rağmen alışamamıştım.Biraz hızlı gelmişti.

Çok ağır ya da çok hafif bir kombinasyon istemiyorum.Orta ve uzun mesafede etkili,topspin ve hız dengesine kolay alışabileceğim Butterfly tahta ve lastiklerden oluşan bir kombinasyon önermenizi rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..