Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Konaklama

turushanovgu

Recommended Posts

arkadaşlar artık yavaş yavaş turnuva zamanı yaklaşıyor, konaklama için fikirlerinizi almak istiyorum,

bir kısım arkadaşları YİBO yurduna aktaracaz, sayı 50-70 arası (ücretsiz)

2 yıldız otelde konaklama 3 kişilk oda 50 lira, 2 kişilik oda 40 lira (adam başı yaklaşık 20 liraya geliyor)

öğretmenevi ile pazarlık şansı yok, yaklaşık 30 lira

sağlık müdürlüğü ile konuşacam misafirhanesi kalitesi düşük ama 15-20 kişi alabilir diye düşünüyorum (fiyat için konuşacam- belki ücretsiz olabilir)

diğer alternatifler;

yurtkur müdürlüğü (yakında yetkii ile konuşacam)

tüm bunlar için kişi sayısını belirlemem gerekiyor, bu konuda ilgi ve yardımlarınızı bekliyorum whistling.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam sorularım var:

Soru 1: Diyelim ki, İstanbul'dan attım kendimi bi otobüse (mesela Ulusoy'un Hopa seferine). Bana sordular nerde inceksiniz diye. Adamlara ne cevap vercem? Gak guk mu diycem? Tam olarak nerede inmem gerek benim? Kayboldu diye sepet içinde karakol kapısına bırakmasınlar sonra?

Soru 2: Diyelim ki, benim tüm uğraşlarıma rağmen, kaptanın peygamber sabrı ve insanüstü gayretleri sayesinde, otobüs kazasız belasız ineceğim yere vardı. Yolcuların alkış ve tezahüratları eşliğinde karga tulumba attılar beni otobüsten. Kapıları bile kapamadan gazladılar gittiler. Kaldım mı yol kenarında keçiyle bi başıma? Yol bilmem iz bilmem. Şimdi ben burdan bahsettiğiniz şu yıldızlı otele nasıl gidicem?

Soru 3,4,5,6...: Yine diyelim ki, yol sersemi o halimle dön dolaş, güç bela buldurdum oteli. Ben ve egom için iki yataklı bi oda tuttum ama keçiyi almadılar. Bağladım dışarı. Bavulu, çantayı, dengi, çuvalı attım odaya, raketi kaptığım gibi doooğru salona. Ama iyi de salon ne tarafta? Yürüyüş mesafesinde mi? Kaç dakka sürer? Kahvaltıyı nerde edeyim? Ne yiyeyim? Ne içeyim? Dır dır dır vır vır vır...

Bileti daha almadım ama Perşembe öğle vakti varmayı planlıyorum. Salon hazırlığına yardım edebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam merhaba,

Geçen hafta iznimi aldım. Bir aksilik çıkmaz ise inşallah ben de buluşmaya katılıyorum. İsmimi listeye ekleyebilirsiniz. Yalnız ben bi hafta öncesinden, 11 veya 12 Temmuz gibi Rize'de olmayı ve buluşmaya kadar biraz gezmeyi planlıyorum. Yurtta kalabilirim. Bir hafta öncesinden kalmak mümkün olur mu acaba? Ayrıca iki arkadaşa bahsettim ve çok iyi olur dediler. Gelmeleri kesinleşirse onların isimlerini de listeye yazdırırım. Onlar da yurtta kalacaklardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam sorularım var:

Soru 1: Diyelim ki, İstanbul'dan attım kendimi bi otobüse (mesela Ulusoy'un Hopa seferine). Bana sordular nerde inceksiniz diye. Adamlara ne cevap vercem? Gak guk mu diycem? Tam olarak nerede inmem gerek benim? Kayboldu diye sepet içinde karakol kapısına bırakmasınlar sonra?

Soru 2: Diyelim ki, benim tüm uğraşlarıma rağmen, kaptanın peygamber sabrı ve insanüstü gayretleri sayesinde, otobüs kazasız belasız ineceğim yere vardı. Yolcuların alkış ve tezahüratları eşliğinde karga tulumba attılar beni otobüsten. Kapıları bile kapamadan gazladılar gittiler. Kaldım mı yol kenarında keçiyle bi başıma? Yol bilmem iz bilmem. Şimdi ben burdan bahsettiğiniz şu yıldızlı otele nasıl gidicem?

Soru 3,4,5,6...: Yine diyelim ki, yol sersemi o halimle dön dolaş, güç bela buldurdum oteli. Ben ve egom için iki yataklı bi oda tuttum ama keçiyi almadılar. Bağladım dışarı. Bavulu, çantayı, dengi, çuvalı attım odaya, raketi kaptığım gibi doooğru salona. Ama iyi de salon ne tarafta? Yürüyüş mesafesinde mi? Kaç dakka sürer? Kahvaltıyı nerde edeyim? Ne yiyeyim? Ne içeyim? Dır dır dır vır vır vır...

Bileti daha almadım ama Perşembe öğle vakti varmayı planlıyorum. Salon hazırlığına yardım edebilirim.

sevgili ongun smile.gif

direkt salona gitmek istersen otobüs çayelide salonun önünden geçer, kapalı spor salonunda inecem dersin, yok yol yorgunuyum önce dinlenip çantayı otele koyayım dersen rize merkezde inip ben sana otelle veya diğer yerlerle ilgili bilgi veririm,

bu arada keçiyi otele almazlarsa bizim balkonda bakarım ben ona, merak etmesmile.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam merhaba,

Geçen hafta iznimi aldım. Bir aksilik çıkmaz ise inşallah ben de buluşmaya katılıyorum. İsmimi listeye ekleyebilirsiniz. Yalnız ben bi hafta öncesinden, 11 veya 12 Temmuz gibi Rize'de olmayı ve buluşmaya kadar biraz gezmeyi planlıyorum. Yurtta kalabilirim. Bir hafta öncesinden kalmak mümkün olur mu acaba? Ayrıca iki arkadaşa bahsettim ve çok iyi olur dediler. Gelmeleri kesinleşirse onların isimlerini de listeye yazdırırım. Onlar da yurtta kalacaklardır.

inşallah hocam, erken gelirsen gezme imkanın olur, ancak o dönemler iş açısından bizim en yoğun dönemler olduğundan, benim yerime diğer arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

inşallah hocam, erken gelirsen gezme imkanın olur, ancak o dönemler iş açısından bizim en yoğun dönemler olduğundan, benim yerime diğer arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır

Sağolasın Turushan hocam. Benim arkadaşlar bir bir yan çiziyorlar, yol çok uzun, tek başımada gelebilir miyim bilmiyorum... <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 101 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..