Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Timo Boll Zlc - Dhs Hurricane King ?

rainman

Recommended Posts

Arkadaşlar bu iki tahtadan birisine talibim ama hangisi olduğuna bi türlü karar veremiyorum. atak sürekli hücum oynuyorum. iki tane Tenergy 64 lastiğim var, sadece tahtamı değiştircem. bu iki tahtayla oynayan bilen arkadaşlar varsa yorumlarınıza çok ihtiyacım var. iyi günler herkese.

O bahsettiğiniz tahtaların nerdeyse üçte bir fiyatına daha uygun tahtalar bulabilirsiniz, Avalox serisi gibi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlla bu tahtalar arasında tercih yapacaksanız King'i geçin derim, ZLC güzel bir tahta (fiyatını hak eder demiyorum), oyun stilinizi bilmeden ve karışmak istemediğimden bir farklı tahta tavsiyesinde daha bulunayım, Photino, aynı seviyede (Of+), güzel hisli, karizmatik ve ZLC kadar olmasa da oldukça pahalı bir tahta, bence ZLC'yi biraz Photino'ya benzetmişler, yorumlarını bir okuyun derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaww arkadaşlar çıkamadım işin içinden . başka birisine sordum profosyonel birisine. oda butterfly tahtalar isim satıyo zlc olsun alc olsun o fiyatı haketmiyo kesinlikle diyo . stiga nın tahtalarına falan yönel diyo. bi yandan bu fiyata butterfly gibi bi marka nasıl vasat bi raket yapar anlam veremiyorum. aynı şekilde hurricane hao içinde geçerli bunlar. şaştım kaldım yani :o

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaww arkadaşlar çıkamadım işin içinden . başka birisine sordum profosyonel birisine. oda butterfly tahtalar isim satıyo zlc olsun alc olsun o fiyatı haketmiyo kesinlikle diyo . stiga nın tahtalarına falan yönel diyo. bi yandan bu fiyata butterfly gibi bi marka nasıl vasat bi raket yapar anlam veremiyorum. aynı şekilde hurricane hao içinde geçerli bunlar. şaştım kaldım yani :o

Bu malzemelerin hangisi fiyatını hakkediyor ki....

Esas trajik olan durum, bizler fiyatı bu kadar yüksek olan malzemeleri hak ediyormuyuz.??

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..