Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ilk Kombo Için Çin Lastikleri

barış1234

Recommended Posts

Benım onerım. Cın lastıgı alcaksan DHS nin degılde LKT nin Rapid Soft , Rapid Speed , Rapid Sound gibi tam bir çin lastiği özelliği taşımayanından alman. Ben ilk kombinasyonumda DHS Hurricane serisinden bir lastik seçmiştim FH tarafıma. Fakat FH em tamamiyle bozulmuştu. Avrupa lastiğine geçtıgımde duzeltmıstım. Yani ben Çin lastiği alacaksan LKT nin Rapid Speed , Rapid Soft , Rapid Sound lastiklerinden öneriyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pro xt diyorum başka da birşey demiyorum :gulumse: asıl kombomu götürmedim yazlığa all bir tahta üstüne çift taraf 2.0 pro xt ile oynadım. Tenergy ye göre kat kat kat his ve haz aldım :gulumse: kontrol , yumuşak spin , oyunu rahat yönlendirme gibi unuttuğum şeyleri tattım :gulumse: şimdi Tenergy'leri bir kenara koyup spirit üstüne yeni bir çift pro xt alabilirim bile. Çin firmaları üst düzey performanslı avrupa vari su bazlı lastik üretmiyor diyip genelde kaçıyoruz ama eğer klüp oyuncusu değil de hobi oyuncusuysanız yumuşacık lastiklerle oynaması ayrı bir zevk doğrusu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pro xt diyorum başka da birşey demiyorum :gulumse: asıl kombomu götürmedim yazlığa all bir tahta üstüne çift taraf 2.0 pro xt ile oynadım. Tenergy ye göre kat kat kat his ve haz aldım :gulumse: kontrol , yumuşak spin , oyunu rahat yönlendirme gibi unuttuğum şeyleri tattım :gulumse: şimdi Tenergy'leri bir kenara koyup spirit üstüne yeni bir çift pro xt alabilirim bile. Çin firmaları üst düzey performanslı avrupa vari su bazlı lastik üretmiyor diyip genelde kaçıyoruz ama eğer klüp oyuncusu değil de hobi oyuncusuysanız yumuşacık lastiklerle oynaması ayrı bir zevk doğrusu.

Alper abime kesınlıkle katılıyorum. Ben daha once Lastik olarak Baracuda , Desto F2 gibi lastıkler kullandım. sert ve bıtırıcı spınlerde gayet guzel. Fakat cok zıplak lastıkler oldugu ıcın cok servıs yıyebılıyosunuz. ıstedıgınız yerlere açamayabılıyosunuz topları. Fakat LKT nin lastiklerine geçtiğimde okadar rahat servıs acıyorum , kesiyorum kı. Tamamen bu lastiklerden yanayım artık =D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Bende çin ekipmanıyla bu oyuna başlayan biri olarak, başlama konusunda sorun olacağını düşünmüyorum. Hızlı ekipman almayın, komple tahta yüzeylerden oluşan bir tahta (Galaxy serilerini tavsiye ederim) ve mümkünse yapışkan yüzeysiz yada orta seviye yapışkanlı 2.0 ve altı süngere sahip lastiklerden birini seçebilirsiniz.

Çift yüzeyde aynı lastik olmalı kesinlikle. Fiyata göre en uygun lastikler aklıma palio geliyor 1 numarada yada 729'un pro xtsi skywing iyidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..