Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Tavsiye

ozgunnn

Recommended Posts

bende imzamdaki raket var ve bana gore harika oldukca hızlı oldu fakat kontol edebiliyorum. ilk oynamadan once cok hızlı oldu kontrol edemiyecegim sandım ama baslayınca super defence alısmakta biraz zorlandım ama su anda cok zevkli 2.1 kalınlıgında. cokta hafif olmasada uygun oluyor. raketle topa vururken raketin topu tutugunu ve topun agırlıgını elinde hissediyorsun.

yeni aldık ve cok sevdim bu raketi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OFF- bir tahta al lastik olarakta çok hızlı olmayan birazda yüksek atan lastikleri tercih et. Bırakın bu hız merakını artık.. İlla birşeyi hızlandıracaksanız bedeninizi hızlandırmayı deneyin...

beden hızlanıyor zamanla saten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar butterfly timo ball all+ alıcaktım ama sitenin telefonundan ulaştığım kişi butterfly ın bu modelinin çok kaliteli olmadığını ve stiga allround evolution tahta almamın daha iyi olacağını söyledi.lastik olarakta 2mm LKT rapid sound yada FX lightening almayı düşünüyorum.Ben uzun yıllar hazır raketle oynadığım için kontrol hızın arkasında kalmamalı.Yani bu bahsettiğim kombo kontrol için uygunmudur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben izmirdeyim ve www.masatenisi.com adresinden sipariş etmeyi düşünüyorum.Ancak orada donic lastik yok,Başka nerden raket toplayabilirim arkadaşlar? olmazsa dediğim gibi FX lightening almayı düşünüyorum.bu lastik dediğim tahtayla uyumu nasıl olur? fx ligtening lastikler ve stiga allround evolution

108 milyona denk geliyor dediğim siteden alırsam sizce bu fiyat bu malzemeler için kazıkmıdır?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cagan kardes vega euro dediğin raket 65 lira.E bunu tek almak olmuo çift alıcan edicek 130 lira 60 da tahta 200 liraya mal olucak bu beni aşar.Ben piyasayıda tam bilmediğim için soruyorum bu normal bir fiyatmı arkafdaşlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..