Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nasıl Bişey ?

Guest StigaTS

Recommended Posts

Selamun Aleyküm

Aslında imzamda da yazdığı gibi bir raketim var fakat antrenörüm bu raketi onaylamıyor .

Şimdi anlatayım neler yapabildiğimi ...

Kesmelerim iyi , spinlerim kötü , smaçlarımsa orta derecede ama ısındığım zaman kesmelerimle smaçlarım muhteşem oluyor ( Spinlerim de orta dereceye yükseliyor ) . Nasıl bir raket yaptırabilirdim ( Bu raketi yaptırmadan önce )

Zaten antrenörüm bir raket yaptırıcak , sadece sizlere de sormak istedim . İYİ GÜNLER

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocan rakedini değiştirmeni söylüyorsa 2 neden olabilir..İlki gerçekten elindeki rakedin sana fazla geldiğini düşünüyordur,ikincisi ekipman satmaya çalışıyordur..Sorun kesinlikle tahtada..Komple rakedi değiştirmek yerine sadece tahtanda oynama yaparsan eminim daha çok verim alırsın..Parana yazık olur hepsini değişirsen..Elindeki tahtayı satıp yerine Stiga Allround Evolution,Allround Classic,Offensive Classic,Offensive Classic CR tahtalarından birini alırsan tadından yenmez..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen hocana bakma..En iyi kesik düz lastikle yapılır..Pütürlü lastikler iyi keser diye birşey yok..Kısa tırtıkların iyi çekenleri düze yakın kesik atabilir ama yine de aynı olmaz..Uzun pütür ise rakibin spinine göre tepki verir..Yani rakip ne kadar iyi spin çekerse kesik o kadar dolu gider..Bence sen dediğimizi yap ve sadece tahtanı değiştir..Zaten vakti zamanında hazır raketle oynamış tüm oyuncular hep kesik oynar çünkü o raketlerle kesmekten başka yapılabilecek fazla birşey yoktur..Şimdi elinde herşeyi yapabileceğin bir raket var..Senİn yapman gereken en iyisi için çabalamak..Şutop çalış,spin çalış,kısacası zamanını antrenmana ayır..Bunları çalıştıkça kesme alışkanlığından vazgeçeceksin zaten..Şimdi kesiyorsun diye kesikçi olmana gerek yok :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ben biraz daha çalıştım ve anladım spinin püf noktasını ... Spinlerim artık daha güzel ve Spin , Kesme ve Smaçlarım çok iyi . Tşekkür ederim . Hocam Lastikleri değiştircez dedi ve tırtık yapıcağını da düşünmüyorum bu aralar .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 72 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..